در تذكری به وزیر صنعت

سلیمی: برای جلوگیری از افزایش قیمت ها جلوی دلالان را بگیرید

سلیمی: برای جلوگیری از افزایش قیمت ها جلوی دلالان را بگیرید

گل چرم: نماینده مردم سیمرم در مجلس شورای اسلامی بر لزوم جلوگیری از افزایش قیمت ها اصرار كرد و اظهار داشت كه برای این كار باید جلوی دلالان گرفته شود.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، اصغر سلیمی در جلسه علنی بامداد امروز سه شنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر صنعت اظهار داشت: قیمت مایحتاج اساسی مردم مثل برنج، عدس، نخود و لوبیا بی رویه افزایش یافته است، حداقل اگر شعار می دهید نظارت کنید و شعار را عملیاتی کنید. قیمت خودرو به صورت افسار گسیخته درحال افزایش است و دولت می گوید این حباب است و ما بی نظمی گر را می شناسیم. قبلا هم این شعار را شنیده ایم.
این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: قبل از این در مورد ارز و طلا نیز گفته می شود حباب است، اما حباب ها هر روز بزرگتر شد. لازم است برای جلوگیری از افزایش قیمت جلوی دلالان را بگیرید و کیفیت خودرو را افزایش دهید مشکلات اقتصادی با صحبت و بخشنامه حل نمی گردد بلکه عزم جدی و برنامه ریزی می خواهد.
سلیمی در تذکری خطاب به رئیس جمهور نیز اظهار داشت: مردم نمی دانند برای مسکن دار شدن خود و فرزندانشان چه کنند اگر با هزار مشقت و تنگنا پولی کنار بگذارند که خانه ای بخرند با افزایش سرسام آور قیمت نه فقط مسکن نمی توانند بخرند بلکه با همان پول رهن و اجاره آن خانه را هم نمی توانند پرداخت کنند.
نماینده مردم سمیرم در مجلس در آخر کارمزد دفاتر املاک را خارج از ضابطه و غیر علمی توصیف کرد و خواهان پیگیری آن شد و اضافه کرد: ما سه میلیون مسکن در کشور داریم باید برای قسمتی از مشکلات مسکن فکری نماییم و مالیات و عوارض روی مسکن وضع شود.
منبع:

1399/02/30
13:34:10
5.0 / 5
1242
تگهای خبر: كیفیت , وزیر صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
گل چرم