گیربكس خودرو های بی ام و مشكل دارد!

گیربكس خودرو های بی ام و مشكل دارد!

به گزارش گل چرم شركت خودروسازی بی. ام. و تولید بعضی از مدل های خویش را تحت تأثیر مشكل در گیربكس متوقف اعلام نموده و فراخوان داده است.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، شركت خودروسازی بی. ام. و در آلمان اخیرا اطلاعاتی را منتشر نموده كه نشان داده است بعضی از مدل های ساخت این شركت با مشكل و نقص در سیم كشی گیربكس رو به رو شده اند و بدین ترتیب تولید آنها را به صورت موقت متوقف اعلام نموده است.
بر مبنای گزارشی كه در وب سایت اتو اكسپرس آمده است، وجود مشكل در سیم كشی گیربكس به قطعات مختلف خودرو صدمه جدی وارد می نماید و سبب می شود موقع رانندگی، جعبه دنده در حالت خلاص قرار گیرد و خطرات مهلكی را برای راننده و سرنشینان خودرو ایجاد كند.
این خودروساز آلمانی در فراخوان خود از تمامی دارندگان خودرو های بی ام و مدل های M۵ sedan، M۸ convertible، M۸ coupe، M۸ Gran coupe، X M sport، X۶ M sport درخواست كرده كه هر چه سریعتر به مراكز و نمایندگی های مجاز بی. ام. و رجوع كنند تا متخصصان این شركت مشكل سیم كشی گیربكس خودرو های مذكور را تعویض و برطرف كنند.
همینطور انتظار می رود تا زمانی كه فرآیند تعمیر خودرو های یاد شده در این فراخوان تمام نشود، بی. ام. و قادر نخواهد بود هیچ كدام از مدل های مذكور را به فروش برساند.
منبع:

1398/09/29
18:48:18
5.0 / 5
5277
تگهای خبر: تولید , سایت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
گل چرم