ارز ماند، طلا افتاد

ارز ماند، طلا افتاد

به گزارش گل چرم امروز در صورتی كه نرخ ارز ثابت ماند، قیمت سكه و طلا كاهش پیدا كرد.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، در زمان انتشار این گزارش قیمت هر عدد سكه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و ۶۴۰ هزار تومان (۳۵ هزار تومان كاهش نسبت به دیروز) و قیمت هر عدد سكه تمام بهار آزادی طرح قدیم هم چهار میلیون و ۶۴۰ هزار تومان (۳۰ هزار تومان كاهش نسبت به دیروز) است.
همینطور هر عدد نیم سكه به قیمت دو میلیون و ۳۹۰ هزار تومان (۱۰ هزار تومان كاهش نسبت به دیروز)، ربع سكه یك میلیون و ۴۸۰ هزار تومان (۳۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) و هر عدد سكه یك گرمی به قیمت ۹۱۰ هزار تومان (بدون تغییر نسبت به دیروز) به فروش می رسد.
همینطور قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۷۳ هزار و ۷۰۴ تومان (۳۴۶۳ تومان كاهش نسبت به دیروز) و ارزش هر اونس طلای جهانی هم ۱۵۱۸.۰۱ است.

ثبات در بازار ارز
اما امروز بازار ارز به ثبات خود ادامه داد و قیمت ها باز هم نسبت به روز گذشته ثابت ماند.
چند روزی است كه بازار ارز به ثبات كامل رسیده و تغییری در قیمت خرید و فروش ارز روی نمی دهد، بر همین مبنا صرافی های مجاز بانك مركزی امروز (چهارشنبه) هر دلار آمریكا را ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان خریدند و ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان می فروشند.
قیمت خرید و فروش دلار در صرافی ها نسبت به روز گذشته تغییری نكرده است.
همینطور این صرافی ها قیمت یورو را هم نسبت به روز گذشته ثابت نگه داشتند و به این ترتیب، قیمت خرید و فروش هر یورو را برای امروز ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان و ۱۴ هزار و ۲۵۰ تومان اعلام نموده اند.
امروز بانك ها هم هر دلار آمریكا را ۱۲ هزار و ۶۴۳ تومان و هر یورو را ۱۳ هزار و ۹۲۹ تومان می خرند.
بر همین مبنا نرخ ارز مسافرتی هم در بانك ها نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نكرده و هر یوروی مسافرتی با قیمت حدودی ۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان به متقاضیان فروخته می شود و این در شرایطی است كه قیمت ارز مسافرتی مدت هاست كه از قیمت بازار آزاد بالاتر است.1398/10/12
10:47:55
5.0 / 5
5381
تگهای خبر: بازار , خرید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
گل چرم