قیمت طلا، سكه و ارز در ۶ آذرماه

قیمت طلا، سكه و ارز در ۶ آذرماه

گل چرم: امروز باز قیمت طلا و سكه همچون روزهای اخیر، نزولی بود. قیمت ارز مسافرتی اما تغییری نسبت به روز گذشته نداشت.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، در لحظه ارسال این گزارش قیمت هر عدد سكه طرح جدید تمام بهار آزادی ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و هر عدد سكه طرح قدیم باز ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است.

همچنین نیم سكه دو میلیون تومان قیمت دارد، ربع سكه یك میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و سكه گرمی باز ۶۵۰ هزار تومان فروخته میگردد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۳۵۵ هزار و ۵۰۰ تومان و هر مثقال طلای ۱۷ عیار، یك میلیون و ۵۴۰ هزار تومان معامله میگردد. همین طور قیمت اونس جهانی طلا ۱۲۲۴ دلار و ۴۰ سنت است.

جدیدترین قیمت ارز مسافرتی

یورو مسافرتی امروز در بانك ها حدود ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان عرضه میگردد كه نسبت به روز گذشته تغییر محسوسی نداشته است.

شعب ارزی بانك ها در صورت تكمیل بودن مدارك مسافران، تا ۵۰۰ یورو برای سفر به كشورهای همسایه و مشترك المنافع و تا سقف ۱۰۰۰ یورو به سایر كشورها نمایش می كنند كه نرخ آن در شعب ارزی بانك ها، ۱۳ هزار و ۶۶۹ تومان است. این نرخ امروز نسبت به هفته گذشته حدود ۵۰۰ تومان كاهش داشته است.

نرخ خرید دلار در بانك ها ثابت ماند

همچنین تا ساعت ۱۴ امروز (۶ آذر)، نرخ خرید دلار بدون تغییر نسبت به روز گذشته در شعب ارزی بانك ها ۱۱ هزار و ۵۷۸ تومان است. از طرف دیگر، نرخ خرید یورو در شعب ارزی بانك ها باز نسبت به روز شنبه تغییر محسوسی نداشته و بانك ها امروز هر یورو را ۱۳ هزار و ۱۲۶ تومان خریداری می كنند.

نرخ خرید هر پوند انگلیس باز در بانك ها ۱۴ هزار و ۸۳۷ تومان اعلام شده است. روز گذشته نرخ خرید دلار در بانك ها ۱۱ هزار و ۵۷۸ تومان و یورو ۱۳ هزار و ۱۳۶ تومان بوده است.

نرخ خرید ارز در بانك ها، از زمان اعلام تا هفته گذشته عموما رو به افزایش بوده است؛ به صورتی كه نرخ خرید دلار در شعب ارزی بانك ها در ابتدا از ۹۵۰۰ تومان شروع شد و به بیشتر از ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان باز رسید، اما از حدود دو هفته پیش بانك ها نرخ خرید دلار را كاهش دادند.

براساس اعلام صرافی ها، نرخ فروش لیر امروز در بازار غیر رسمی ۲۵۰۰ تومان، نرخ فروش درهم ۳۷۰۰ تومان و نرخ فروش پوند باز ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان است.
1397/09/06
19:31:31
5.0 / 5
5529
تگهای خبر: بازار , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
گل چرم