فولكس واگن هم تجهیزات بیمارستانی تولید می كند!

فولكس واگن هم تجهیزات بیمارستانی تولید می كند!

به گزارش گل چرم به نظر می آید كه شركت خودروسازی فولكس واگن آلمان هم می خواهد به جمع سایر خودروسازانی بپیوندد كه به منظور مقابله با ویروس كرونا به تولید دستگاه های تهویه و تجهیزات بیمارستانی پرداخته اند.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، چند روز پیش گزارش هایی از جانب رسانه های خبری منتشر گردید كه نشان می داد شركت های خودروسازی فورد و جنرال موتورز در ایالات متحده آمریكا اعلام نموده اند كه در حال مذاكراتی با دولت فدرال به منظور كسب و صدور مجوز برای تولید امكانات و تجهیزات پزشكی مورد نیاز بیمارستان ها همچون هواكش و دستگاه های تهویه هستند تا بتوانند در كنترل و مقابله با گسترش و انتشار ویروس كرونا نقش آفرینی كنند.
طبق گزارش رویترز، حالا به نظر می آید كه شركت خودروسازی فولكس واگن در آلمان هم اخیرا اعلام نموده می خواهد به جمع سایر خودروسازانی بپیوندد كه به تولید دستگاه های ونتیلاتور یا تهویه مورد نیاز بیمارستان ها پرداخته اند.
این شركت آلمانی كه بدون شك یكی از بزرگترین خودروسازان جهان به حساب می آید و بیشترین سهم فروش خودرو در بازار اروپا را به خود مختص كرده است، روز جمعه با انتشار اطلاعیه ای جدید اعلام نموده كه قادر خواهد بود با بهره گیری از فناوری چاپ سه بعدی كه در خطوط تولید بعضی از قطعات مورد نیاز خودروهای خود از آنها استفاده می نماید، تجهیزات و دستگاه های تهویه بیمارستانی تولید نماید.
طبق سخنان سخنگوی این شركت بزرگ كه شامل زیرمجموعه های گوناگونی است، فولكس واگن بالغ بر ۱۲۵ چاپگر سه بعدی صنعتی در اختیار دارد كه می تواند به نیازهای بیمارستان های این كشور و بسیاری دیگر از كشورهای درگیر كرونا پاسخ داده و تجهیزات پزشكی و درمانی بیمارستان ها را تولید و تأمین كند.
از دیگر شركت هایی كه برای تولید تجهیزات مورد نیاز بیمارستان ها اعلام آمادگی كرده بود، شركت خودروسازی نیسان ژاپن بود كه با بهره گیری از خطوط تولید و تجهیزات خود تصمیم گرفته به كنترل و مقابله با این بیماری خطرناك و مرگ بار بپردازند.1399/01/02
14:52:38
5.0 / 5
4724
تگهای خبر: بازار , تولید , فروش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
گل چرم