طرفداران وانت پیكاپ تمام برقی تسلا اهل كدام كشورند؟

طرفداران وانت پیكاپ تمام برقی تسلا اهل كدام كشورند؟

گل چرم: تازه ترین گزارش ها حاكی از آنست كه بیشترین طرفداران پیكاپ تمام الكتریكی و جدید سایبر تراك تسلا پس از آمریكای شمالی، اهل استرالیا هستند.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، چند ماه پیش بود كه تصاویر جدیدی از محصول جدید طراحی شده از طرف تسلا موتورز در فضای مجازی منتشر گردید و پس از آن نیز این شركت نوظهور و جاه طلب آمریكایی از نسخه مفهومی آن به صورت رسمی رونمایی نمود.
جزئیات و اطلاعات اندك از این محصول جدید كه وانت پیكاپ تمام الكتریكی تسلا تحت عنوان سایبر تراك (Cybertruck) نام گرفته است، جنجال و سر و صداهای زیادی را در فضای مجازی توسط كاربران، كارشناسان و منتقدان به راه انداخت اما حالا طبق گزارش وب سایت caradvice، اطلاعات و داده های جمع آوری شده توسط سایت رسمی تسلاموتورز CybertruckTalk، بنظر می رسد كه پس از كشورهای آمریكای شمالی، استرالیایی ها بیشترین استقبال را از این پیكاپ الكتریكی، پاك و دوستدار محیط زیست كه ظاهر و طراحی عجیب و غریبی دارد، خواهند داشت.
بر طبق این نظر سنجی كه در وب سایت مذكور انجام شده است، بالغ بر یك هزار و ۸۰۰ نفر از كاربران و اعضای آنلاین تسلا در آن شركت كرده و تقاضا و استقبال خودرا از این وانت پیكاپ تمام الكتریكی اعلام نموده اند.
این اطلاعات جمع آوری شده نشان میدهد كه ایالات متحده آمریكا با ۷۶ درصد از تقاضا در صدر طرفداران این وانت پیكاپ جدید و تمام برقی تسلا قرار گرفته است و پس از آن كانادا با ۱۰ درصد تقاضا و استرالیا نیز با ۳ درصد تقاضا به ترتیب در رتبه های دوم و سوم علاقه مندان به سایبر تراك تسلا قرار گرفته اند.
همچون مهم ترین قابلیت های نسخه مفهومی و انتزاعی سایبر تراك تسلا می توان به موارد زیر اشاره كرد:
مدت زمان رسیدن خودرو از صفر تا ۶۰ مایل بر ساعت: ۲.۹ ثانیه مجهز به ۳ موتور الكتریكی توان پیمایش به ازای هر بار شارژ كامل: ۵۰۰ مایل مجهز به شیشه های ضدگلوله و نشكن صفحه نمایش ۱۷ اینچیمنبع:

1399/01/11
21:46:26
5.0 / 5
4070
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
گل چرم