توسعه گلخانه ها اولویت وزارت جهاد كشاورزی در سال جهش تولید است

توسعه گلخانه ها اولویت وزارت جهاد كشاورزی در سال جهش تولید است

به گزارش گل چرم معاون وزیر جهاد اظهار داشت: اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی همچون طرح های اراضی شیبدار، توسعه گلخانه ها و پرورش ماهی در دریا از اولویت های وزارت جهاد كشاورزی در سال جهش تولید است.به گزارش گل چرم به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، محمدعلی طهماسبی در جلسه ویدئو کنفرانس این معاونت با مدیران استانی در ارتباط با طرح های سال ۹۹، تصریح کرد: ما سال ۹۹ را سال افتتاح طرح ها نامگذاری کردیم و طرح های نیمه کاره سال ۹۸ و طرح هایی که سال جاری کلید خورده باید به بهره برداری برسد.
وی اضافه کرد: بخش باغبانی در ارتباط با جهش تولید حرف بسیاری برای گفتن دارد؛ اگر بر روی تغذیه و هرس سرشاخه ها کار نماییم محصولات باغی از ۲۰ میلیون تن به ۶۰ میلیون تن خواهد رسید.
طهماسبی با اشاره به تاکید بر اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی وزارت جهاد کشاورزی همچون طرح های اراضی شیبدار، توسعه گلخانه و پرورش ماهی در دریا خاطرنشان کرد: در زمینه توسعه گلخانه ها اعتبارات لازم در نظر گرفته شده و به استان ها ارسال می شود.
معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: در مجموع ۸ پروژه در ارتباط با جهش تولید داریم که عملیات آن به استان ها اعلام می شود که مبنای آن افزایش تولید، کاهش واردات و توسعه صادرات است.

1399/02/14
20:42:16
5.0 / 5
3546
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
گل چرم