وزیر جهاد كشاورزی:

بیمه كشاورزی برای طرح های اولویت دار مشوق در نظر بگیرد

بیمه كشاورزی برای طرح های اولویت دار مشوق در نظر بگیرد

به گزارش گل چرم وزیر جهاد اظهار داشت: در زمینه طرح های اولویت دار وزارت جهاد كشاورزی مانند زنجیره های تولید و الگوی كشت، بیمه كشاورزی لازم است مشوق هایی را در نظر بگیرد.به گزارش گل چرم به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، کاظم خاوازی در اولین نشست شورای هماهنگی بیمه کشاورزی، بحث اجتماعی و جامعه شناسی را در توسعه بیمه کشاورزی مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: بیمه کشاورزی بخصوص در حوزه برآورد خسارت باید به یک ادبیات مشترک با بهره برداران برسد.
وی بر ضرورت تعیین تعرفه بیمه کشاورزی با هماهنگی دستگاه ها تصریح کرد و اضافه کرد: نمایندگانی از رؤسای سازمان جهاد کشاورزی استان ها، سازمان هواشناسی، مؤسسات تحقیقات کشاورزی هم در شورای هماهنگی بیمه کشاورزی حضور داشته باشند.
وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: در زمینه طرح های اولویت دار وزارت جهاد کشاورزی مانند زنجیره های تولید و الگوی کشت، بیمه کشاورزی لازم است مشوق هایی را در نظر بگیرد.
خاوازی، توسعه و تسهیل تبادلات اطلاعات و ورود فناوری های نو در بیمه کشاورزی ضروری عنوان نمود و اضافه کرد: لازم است آموزش و ترویج در زمینه توسعه بیمه کشاورزی و برنامه های جلوگیری از خسارت همکاری کند.
وزیر جهاد کشاورزی اظهار نمود: با کمک هیأت امنای سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی مرکز تحقیقات مدیریت ریسک راه اندازی شود.


منبع:

1399/08/18
20:35:07
5.0 / 5
1778
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
گل چرم