براساس ابلاغیه اتاق اصناف ایران:

عرضه مرغ قطعه شده یا طعم دار ممنوع گردید

عرضه مرغ قطعه شده یا طعم دار ممنوع گردید

به گزارش گل چرم اتاق اصناف ایران با صدور ابلاغیه ای اعلام نمود: تا اطلاع ثانوی عرضه هرگونه مرغ قطعه بندی شده در سطح اصناف خصوصاً در استان تهران ممنوع می باشد.به گزارش گل چرم به نقل از اتاق اصناف ایران، تا اطلاع ثانوی عرضه هرگونه مرغ قطعه بندی شده در سطح اصناف خصوصاً در استان تهران ممنوع گردید.
ابلاغیه اتاق اصناف ایران برمبنای بند ۲ مصوبات اولین جلسه قرارگاه ساماندهی مرغ کشور در مورد ممنوعیت عرضه مرغ قطعه بندی شده و یا عرضه مرغ قطعه شده با طعم های مختلف توسط واحدهای صنفی صادر شد.
نخستین جلسه قرارگاه ساماندهی مرغ کشور به ریاست وزیر جهاد کشاورزی برگزار و تا اطلاع ثانوی عرضه مرغ تکه ای (قطعه شده) در کلیه واحدهای صنفی ممنوع اعلام گردید.
بر این اساس قیمت مصوب مرغ گرم برای مصرف کننده جهت عرضه در واحدهای صنفی ۲۴، ۹۰۰ تومان در هر کیلو گرم تعیین شده است.
در این راستا فقط واحدهای صنعتی منتخب، مجاز به بسته بندی مرغ قطعه شده بوده و بازرسان سازمان پشتیبانی از مصرف کنندگان، واحدهای بسته بندی بزرگ را بطور مستمر پایش و حجم تولید آن بطور پیوسته رصد خواهند نمود تا از سقف مصوب قرارگاه استانی تجاوز نکند.
در این زمینه برخورد با متخلفان این مصوبه از روز شنبه مورخ چهاردهم فروردین به شدت به عمل خواهد آمد و نظارت و بازرسی توسط نمایندگان سازمان تعزیرات حکومتی، بازرسان سازمان پشتیبانی از مصرف کنندگان و اتاق های اصناف و سایر نهادهای مسئول برای اجرای دقیق دستورالعمل ابلاغی در دستور کار قرار گرفته است.


منبع:

1400/01/14
13:05:21
5.0 / 5
1685
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
گل چرم