بررسی مشكلات صنایع كوچك و شهرك های صنعتی در كمیسیون صنایع

بررسی مشكلات صنایع كوچك و شهرك های صنعتی در كمیسیون صنایع

گل چرم: سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی مشکلات صنایع کوچک و شهرک های صنعتی با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی در جلسه این کمیسوین آگاهی داد.


حجت الله فیروزی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به جلسه عصر امروز (یکشنبه) کمیسیون صنایع و معادن، اظهار داشت: دستور کار نخست امروز کمیسیون بررسی طرح دانش بنیان بود؛ این طرح به کمیته فناوری اطلاعات کمیسیون ارجاع و قرار شد تصمیمات موردنظر در این عرصه در این کمیته ستاندن شود.
وی ادامه داد: دومین دستور کار امروز کمیسیون صنایع و معادن، بررسی مشکلات صنایع کوچک و شهرک های صنعتی با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی بود.
فیروزی با اعلان اینکه ۸۲ درصد واحدهای صنعتی داخل شهرک صنعتی فعال می باشند، افزود: واحدهایی که با وجود انعقاد قرارداد، تا حالا اقدامی جهت راه اندازی انجام نداده اند و راکد و بلاتکلیف هستند شرایط برای فسخ قرارداد آنها، بازپس گرفتن زمین و واگذاری زمین به فرد دیگر فراهم می شود.
سخنگوی کمیسیون صنایع کمبود آب و برق را یکی از اشکالات شهرک های صنعتی دانست، اشاره کرد: هرچند تعدادی از خدمات مورد نیاز شهرک های صنعتی مانند آب، برق، جاده، اینترنت و... کامل است اما بیشتر شهرک های صنعتی از نظر این خدمات کامل نیستند.
منبع:

1400/02/27
10:04:09
5.0 / 5
1474
تگهای خبر: خدمات , فناوری , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
گل چرم