سه اتاق در انتظار نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

سه اتاق در انتظار نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

هفت نامزد احراز صلاحیت شده برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فضایی مجزا برای ارائه برنامه های اقتصادی در اختیار خواهند داشت.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، اتاق تجاری ایران که قبل از این بسته اقتصادی پیشنهادی خودرا برای نامزد پیروز در انتخابات ریاست جمهوری منتشر نموده بود، حالا خبر از به وجود آمدن بستری برای شنیدن برنامه های اقتصادی نامزدهای انتخابات و همین طور انتقال پیشنهادات و دغدغه های بخش خصوصی داده است.
محمدرضا رمضانی – دبیر کل اتاق تجاری ایران – گفته: دبیرخانه سه اتاق تجاری، اصناف و تعاون بستری فراهم نموده اند تا کاندیداهای ریاست جمهوری که مشتاق تشریح برنامه های خود در حوزه اقتصاد داخلی و بین المللی برای فعالان بخش خصوصی هستند، بتوانند دیدگاه های خودرا بیان کنند و از نظرات بخش خصوصی باخبر شوند.
رمضانی اظهار داشت: از آنجایی که در وضعیت حاضر اقتصاد بعنوان با اهمیت ترین مسئله کشور مطرح است، اتاق ایران بعنوان بازوی مشورتی سه قوه، آمادگی دارد تا به مانند ادوار گذشته از نزدیک با برنامه ها و دیدگاه کاندیداهای ریاست جمهوری آشنا شود و دغدغه ها و مطالبات بخش خصوصی را بی واسطه با آنها مطرح کند.
دبیرکل اتاق ایران اضافه کرد: در این دوره دبیرخانه سه اتاق تجاری، اصناف و تعاون، برگزاری این جلسه ها را برنامه ریزی نموده است و اتاق ایران بعنوان میزبان جلسات کارشناسی با کاندیداها، شرایط را برای حضور فیزیکی و مجازی فعالان بخش خصوصی در نشست ها فراهم خواهدنمود.
رمضانی اظهار نمود: مرکز پژوهش های اتاق تجاری، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در آستانه سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری، با انتشار گزارش های پژوهشی، دیدگاه های کارشناسی را باتوجه به نیازهای اقتصاد ایران مورد واکاوی قرار داده است تا هم برای دولت آینده و هم برای رای دهندگانی که مقرر است انتخاب شایسته داشته باشند، نقش راهنما را ایفا کند.
به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز ۲۸ خرداد سال جاری برگزار می شود.1400/03/04
22:15:16
5.0 / 5
1229
تگهای خبر: كشاورزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
گل چرم