علت افزایش قیمت فولاد از زبان رییس اتاق تجاری یزد

علت افزایش قیمت فولاد از زبان رییس اتاق تجاری یزد

یزد رییس اتاق تجاری استان یزد به افزایش قیمت فولاد در کشور برخلاف روند قیمت فولاد در دنیا طی یک ماه گذشته اشاره نمود و اظهار داشت: بطور قطع مسیر سرمایه های سرگردانی که توسط دلالان و بازاری ها به این جریان هدایت شده، سرمایه های واقعی نیست.


«محمدرضا قمی» با اشاره به اینکه تعدادی از مسائلی که توسط مسئولان طرح و موثر بر اقتصاد می شود نیز اثرات مستقیمی بر بازار و روند بازار خواهد گذاشت، به موضوعات مطرح شده پیرامون انواع انرژی خصوصاً آب و برق بعنوان موضوع روز جامعه اشاره و اظهار نمود: اثرات گفته هایی که در این موارد مطرح می شود، بر بازار کسب وکار توجه زیادی خواهد داشت.
وی مصداق این گفته ها را رکود حاکم بر بازار دانست و اظهار داشت: نحوه تشکیل دولت سیزدهم و سایر مسائلی که بر اقتصاد و بازار اثر دارد نیز از این دسته است بطوریکه در ایام اخیر قطعی های برق، جزو مسائلی است که در جامعه، مسیرهای اقتصادی را به سمت و سوی خاصی هدایت می کند.
رییس اتاق تجاری استان یزد با اشاره به اینکه محصولات فولادی در یک ماه اخیر کاهش 80 تا 90 دلاری در دنیا داشته است، اظهار داشت: متاسفانه این روند در کشور ما در همین یک ماه، روندی افزایشی داشته است پس باتوجه به نبود فعالیت‎های عمرانی و سایر مسائل ناشی از رکود، مسلماً مسیر سرمایه های سرگردانی که توسط دلالان و بازاری ها به این جریان هدایت شده، سرمایه های واقعی نیست.
به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی اتاق تجاری استان، قمی خواهان پیگیری و توجه به چنین موضوعات موثر بر بازار شد و اظهار داشت: این مسائل افزایش قیمت های ناخواسته را به دنبال دارد و ضرر آن شامل حال مردم خواهد شد.1400/03/31
10:10:53
5.0 / 5
1423
تگهای خبر: بازار , محصول , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
گل چرم