راه اندازی سامانه تمام الكترونیك پذیرش ایده از ثبت تا داوری در حوزه معدن

راه اندازی سامانه تمام الكترونیك پذیرش ایده از ثبت تا داوری در حوزه معدن

به گزارش گل چرم سامانه تمام الکترونیک مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران (ایمینو) در جهت ثبت، غربالگری و ارزیابی ایده های در رابطه با بخش معدن و صنایع معدنی افتتاح شد.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، در سامانه تمام الکترونیک مرکز نوآوری ایمینو میتوان ایده های خام و ایده های دارای حداقل محصول قابل قبول را ثبت نمود و در معرض غربالگری و ارزیابی کارشناسان و داوران متخصص سازمان توسعه و نوآوری معادن و صنایع معدنی قرار داد.
این سامانه امکان معرفی محصول و ایده ها را به بازارهای بالقوه هم خواهد داشت و با همکاری مرکز IT سازمان ایمیدرو با هدف بسط و گسترش خدمات دولت الکترونیک طراحی و پیاده سازی شده است، ضمن آنکه ایده پردازان با ثبت ایده هایشان مرجعی برای حفظ مالکیت معنوی از ایده هایشان را در اختیار دارند؛ چون که زمان دقیق ثبت مشخص شده و در معرض معرفی به متخصصان این حوزه قرار خواهد گرفت.
در این سامانه تمامی مراحل ثبت، غربالگری و ارزیابی و حتی بازخورد داوران از راه پلت فرم های مختلف اطلاع رسانی در اختیار ایده پردازان قرار خواهد گرفت و فرایند تشریح و رفع نقصها و تعامل ایده پردازان با کارشناسان و متخصصان و حتی امتیازدهی ایده ها از راه این پلت فرم قابل اجرا و ملاحظه است.
این سامانه به ایده پردازان کمک خواهد نمود تا جهت تبدیل ایده به مدل کسب و کار به دنبال بررسی و سازمان دهی چه اطلاعاتی باشند.
همینطور فعالان و کارشناسان، مربیان و یا مشتاقان دنیای معادن و صنایع معدنی را ساماندهی و به یکدیگر متصل خواهد نمود. از سویی در این سامانه میتوان در حوزه های اکتشاف، استخراج، متالورژی و فرآوری، محیط زیست و زیرساخت و فناوری های صنعت چهار و نوین وابسته به هرکدام از بخش ها را به صورت مجزا ثبت ایده کرد.
به نقل از شبکه ایمینو، در این پلت فرم ایده های مشابه برای ایده پردازان نمایش داده شده و به شکلی به اصلاح ایده هایشان کمک خواهد نمود.
منبع:

1400/04/12
16:34:45
5.0 / 5
649
تگهای خبر: بازار , خدمات , فناوری , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
گل چرم