شروع ابلاغ سند آمایش استانها

شروع ابلاغ سند آمایش استانها

به گزارش گل چرم مجری مسئول طرح آمایش وزارت صنعت، معدن و تجارت از تدوین سند آمایش وزارت صمت آگاهی داد و اظهار نمود: ابلاغ سند آمایش استانها شروع شده و سال آینده نیز بودجه آنها تخصیص می یابد.


به گزارش گل چرم به نقل از موسسه مطالعات و پژوهش های تجاری، احمد تشکینی - مسئول آمایش صنعتی، معدنی و تجاری - بعد از بازدید از دو شرکت تولیدی در بوشهر با تاکید بر رفع مشکلات سرمایه گذاران در عرصه های تولیدی اظهار داشت: در تدوین اسناد آمایش ملی و استانی ضمن شناسایی نیاز زیرساخت شهرک های صنعتی بسته های تشویقی برای سرمایه گذاران فراهم می شود.
وی از تدوین سند آمایش وزارت صمت آگاهی داد و اظهار نمود: ابلاغ سند آمایش استانها شروع شده و سال آینده نیز بودجه آنها تخصیص می یابد.
رئیس موسسه مطالعات و پژوهش های تجاری با اعلان اینکه با نهایی شدن سند آمایش استانی توزیع عادلانه و متوازن بودجه متناسب با ظرفیت استانها محقق می شود اظهار داشت: سند آمایش استانها بر طبق تفکیک شهرستانی برمبنای ظرفیت ها تدوین و از نقاط قوت این سند شمرده می شود.
مجری مسئول طرح آمایش وزارت صنعت، معدن و تجارت، شناسایی توزیع جمعیتی به تفکیک شهرستان ها را اولین برنامه سند آمایش استانها دانست و اضافه کرد: شناسایی نیاز زیرساخت ها در شهرک های صنعتی برای تحقق کارهای جدید تولیدی بر طبق سند آمایش در اولویت قرار دارد.
تشکینی با تاکید بر رفع مشکلات سرمایه گذاران در عرصه های مختلف اظهار داشت: در تدوین اسناد آمایش ملی و استانی ضمن شناسایی نیاز زیرساخت شهرک های صنعتی بسته های تشویقی برای سرمایه گذاران فراهم می شود.
منبع:

1400/07/16
13:59:03
5.0 / 5
704
تگهای خبر: تولید , وزارت صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
گل چرم