برای دومین بار در آبان ماه امسال:

شروع ثبت نام برای مشارکت در تولید 6 محصول ایران خودرو

شروع ثبت نام برای مشارکت در تولید 6 محصول ایران خودرو

گل چرم: گروه صنعتی ایران خودرو دومین طرح فروش مشارکت در تولید شش محصول خودرا از امروز (پنجشنبه) به مدت سه روز (تا اختتام روز شنبه 29 آبان ماه) برگزار می نماید. موعد تحویل این خودرو ها بهمن و اسفند سال آینده پیش بینی شده و قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، در حالی که مرحله قبلی فروش محصولات ایران خودرو در قالب مشارکت در تولید با موعد تحویل خودرو ها در آذر و دی ماه سال ۱۴۰۱، به طور دقیق سه هفته پیش (ششم آبان ماه) برگزار شد، حالا این گروه خودروسازی به اجرای مرحله دوم این طرح در آبان ماه ۱۴۰۰ پرداخته است.
ایران خودرو از متقاضیان برای مشارکت در تولید شش محصول دناپلاس توربوشارژ و همین طور دناپلاس توربوشارژ با گیربکس شش سرعته، تارا دستی، پژو ۲۰۷ دستی با سقف شیشه ای، رانا پلاس و سورن پلاس دعوت کرده است تا برای ثبت نام در این مرحله از فروش محصولات خود در قالب مشارکت در تولید ثبت نام کنند.
طبق برنامه ریزی صورت گرفته برای تولید، قسمتی از محصول دناپلاس توربوشارژ مجهز به گیربکس شش سرعته تولید و عرضه خواهد شد.
این طرح از امروز (پنجشنبه ۲۷ آبان ماه) به مدت سه روز (تا اختتام روز شنبه ۲۹ آبان ماه) اجرا می شود. در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.
انتخاب شدگان درطرح های پیشین که موفق به واریز وجه نشده اند نیز می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو، نسبت به انجام مجدد ثبت نام اقدام نمایند.


قرعه کشی این طرح برای تعیین منتخبان نهایی یک روز پس اختتام مهلت ثبت نام (یکشنبه ۳۰ آبان ماه) در حضور نمایندگان نهادهای ناظر برگزار خواهند شد. بعد از آن، منتخبان این طرح ظرف مدت سه روز فرصت دارند که پیش پرداخت علی الحساب مبلغ خودرو را بوسیله سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir واریز نمایند تا ثبت نام آنها نهایی شود. بدیهی است که در صورت عدم واریز وجه پیش پرداخت ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود.
لازم به ذکر است که قبل از برگزاری پروسه قرعه کشی، متقاضی هیچگونه واریز وجهی نخواهد داشت.
موعد تحویل خودرو ها بهمن و اسفند سال ۱۴۰۱ پیش بینی شده و سود مشارکت درنظر گرفته شده نیز برمبنای موعد تحویل از شش و ۶.۵ درصد متفاوت خواهد بود و سود انصراف نیز سه و ۳.۵ درصد در نظر گرفته شده است. این درحالیست که در مرحله قبلی این طرح که موعد تحویل خودرو ها آذر و دی ماه سال ۱۴۰۱ است، سود مشارکت درنظر گرفته شده بر طبق موعد تحویل، شش و هفت درصد و سود انصراف نیز سه و چهار درصد در نظر گرفته شده بود.
سود مشارکت و انصراف در طرح مشارکت در تولید این شش محصول به شرح زیر است:


همچون روال همه طرح های فروش شامل پیش فروش یکساله و فروش فوق العاده، محدودیت هایی همچون اختصاص هر دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا بودن حداقل ۱۸ سال سن، ارائه گواهی نامه رانندگی، فاصله دست کم ۴۸ ماهه از آخرین ثبت نام یا تحویل خودرو از ایران خودرو یا سایپا، ممنوعیت انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث، مطابقت شماره تلفن همراه و شماره حساب معرفی شده با نام فرد متقاضی، عدم امکان صلح در قرارداد و نقل و انتقال خودرو حتی بصورت وکالتی مطابق با مصوبات کمیته خودرو، در نظر گرفته شده است.
علاوه براین، افراد دارای پلاک فعال انتظامی نصب بر روی خودرو امکان ثبت نام نخواهند داشت. ابطال گارانتی خودرو نیز در صورت عدم مراجعه برای دریافت سرویس اولیه بعد از گذشت پنج ماه از تحویل خودرو، نیز شرط دیگر مشارکت در این طرح است.
همچنین لازم به ذکر است که سند خودرو های واگذار شده بوسیله این بخشنامه در رهن شرکت نخواهد بود و مبالغ پیش پرداخت کمتر از ۵۰ درصد قیمت فعلی خودرو است.
منبع:

1400/08/27
14:28:33
5.0 / 5
564
تگهای خبر: تولید , سایت , فروش , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
گل چرم