نجم آبادی:

گوشت، روغن، نان و ماکارونی از پایه های اساسی سبد غذایی مردم است

گوشت، روغن، نان و ماکارونی از پایه های اساسی سبد غذایی مردم است

به گزارش گل چرم عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات، گوشت، روغن، نان و ماکارونی را پایه های اساسی سبد غذایی مردم دانست و اظهار داشت: هر تصمیمی که بیش از این فشار را بر مردم افزایش دهد، قابل قبول نیست.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، بهروز محبی نجم آبادی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، اظهار داشت: ملت عزیز ما می دانند که امروز با اقتصادی زخم خورده و با شاخصه هایی اسف انگیز مواجه بوده است. دولت سیزدهم نه سرزمین سوخته بلکه زمینی مین گذاری شده تحویل گرفته است؛ اما ظرفیت بی نظیر و ثروت بی کران این ملت بطور قطع با مدیریت صحیح عبور از بحران را رقم خواهد زد.
هر تصمیمی که بیشتر از این فشار را بر مردم افزایش دهد، قابل قبول نیست نماینده مردم سبزوار در مجلس یازدهم تاکید کرد: جراحی حساب شده، الزاماتی دارد. هر تصمیمی که بیشتر از این فشار را بر مردم افزایش دهد، قابل قبول نیست. گوشت، روغن، نان و ماکارونی پایه های اساسی سبد غذایی مردم است که هیچگاه نباید صدمه ببیند؛ ازاین رو به معاون اول رئیس جمهور تذکر می دهم که در راه اجماع در تصمیمات با مجلس همفکری کرده و افکار عمومی را اغنا کند.
نماینده مردم سبزوا مجلس یازدهم از عدم پلاک گذاری و اجازه کاربری به کامیون های وارداتی اطلاع داد و ضمن انتقاد از این مطلب خطاب به وزیر راه و شهرسازی، اظهار داشت: در این شرایط بعضی از کامیون ها بیشتر از یک سال است که اجازه تردد نگرفته اند و سرنوشت آن به شرکت ها و اشخاصی که کامیون های اسقاطی را خریداری نموده و قیمت ها را افزایش داده اند، گره خورده است. وزیر راه بعنوان متولی چه تدبیری برای باز کردن این گره دارد؟ رانندگان با دلالانی مواجهند که کامیون های اسقاطی را گران کرده اند. اقدام عاجل و سریع درخواست جدی ما از وزیر است.
محبی نجم آبادی در انتها در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش نسبت به تعلل در اعمال آخرین مدرک فرهنگیان تذکر داد.
منبع:

1401/02/18
15:14:10
5.0 / 5
101
تگهای خبر: آموزش , خرید , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
گل چرم