رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران:

به اندازه کافی تولید داریم

به اندازه کافی تولید داریم

به گزارش گل چرم رییس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با اشاره به اصلاح نظام پرداخت یارانه ها و این که قرار نیست مردم نگران باشند که خدایی نکرده توان خریدشان را از دست بدهند، اظهار داشت: یارانه ارز 4200 تومانی دولت قطع نمی گردد، بلکه از بخش تولید به مصرف می رود.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، احمد مقدسی درباب تصمیم دولت برای حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی و اصلاح نظام پرداخت یارانه ها اظهار داشت: دولت تصمیم خوبی گرفته است. به اندازه کافی تولید داریم و هیچ کسری وجود ندارد. بطوریکه تبدیل به صادرکننده شده ایم و می توانیم صادراتمان را حفظ نماییم.
وی افزود: از دولت درخواست داریم کمک نماید تا بتوانیم نهاده ها را با قیمت جدید و با ارز نیمایی خریداری نماییم و به دام ها بدهیم.
رییس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران اشاره کرد: در ارتباط با تولید هیچ مشکلی نخواهیم داشت. تولید کاهش پیدا نخواهد کرد، بلکه حفظ و حتی بیشتر هم خواهد شد.
او در آخر اظهار داشت: دولت تصمیم گرفته که یارانه ارز ۴۲۰۰ تومانی را جابجا کند. این یارانه قطع نمی گردد، فقط مقرر است از بخش تولید به بخش مصرف برود. قرار نیست مردم نگران باشند که خدایی نکرده توان خریدشان را از دست بدهند. دولت مابه التفاوت این واقعی شدن قیمت کالاها را به مصرف کننده می دهد تا بتوانند خرید کنند.
منبع:

1401/02/23
13:15:58
5.0 / 5
208
تگهای خبر: تولید , خرید , صادرات , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
گل چرم