مدیرعامل بانك كشاورزی:

شعب بانک کشاورزی فردا برای ثبت نام دامدارکارت باز هستند

شعب بانک کشاورزی فردا برای ثبت نام دامدارکارت باز هستند

مدیرعامل بانک کشاورزی اظهار داشت: پروسه ثبت نام برای صدور دامدارکارت، از چند روز گذشته شروع شده و تا آن زمان که کشاورزان و دامداران برای ثبت نام مراجعه کنند، این طرح ادامه دارد.به گزارش گل چرم به نقل از مهر، مهدی رضایی در یک گفت و گوی تلویزیونی در مورد ارائه دامدارکارت، اظهار نمود: تسهیلات دامدارکارت در امتداد اصلاح سیاست ارز ۴۲۰۰ تومانی و هدفمندی یارانه ها انجام شده است.
مدیرعامل بانک کشاورزی با اعلان اینکه تولیدکنندگان روستایی، عشایری و متوسط و نسبتا بزرگ می توانند از این تسهیلات استفاده کنند، اضافه کرد: تولیدکنندگان گوشت قرمز و سفید، تخم مرغ، شیر و آبزیان بوسیله استانداری ها و سامانه سیتا به بانک کشاورزی معرفی شده و بانک هم برمبنای ظرفیت و مبلغ تخصیص داده شده، تسهیلات می پردازد.
وی افزود: در بخش اول تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان از تسهیلات با نرخ ۱۰ درصد پرداخت می شود. بانک نسبت به پرداخت تسهیلات بیش از ۲۰۰ میلیون تومان بوسیله سامانه بازرگاه با نرخ ۱۲ و ۱۵ درصد اقدام می کند؛ در حقیقت بانک کشاورزی تسهیلات را باتوجه به ظرفیت واحدها و معرفی جهاد کشاورزی با سه نرخ ۱۰، ۱۲ و ۱۵ درصد پرداخت می کند.
رضایی اظهار داشت: شعب منتخب بانک کشاورزی امروز تا ساعت ۱۸ فعال بودند و فردا هم مشغول به کار خواهند بود. همین طور به دستور وزیر جهاد کشاورزی، بازرسان وزارت جهاد وظیقه بازرسی و نظارت را بر عهده دارند.
وی اشاره کرد: پروسه ثبت نام برای صدور دامدارکارت، از چند روز گذشته شروع شده و تا آن زمان که کشاورزان و دامداران برای ثبت نام مراجعه کنند این طرح ادامه دارد.

1401/03/07
07:54:27
5.0 / 5
190
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
گل چرم