رئیس سازمان منابع طبیعی عنوان كرد؛

حدود و ثغور طبیعت خط قرمز سازمان منابع طبیعی

حدود و ثغور طبیعت خط قرمز سازمان منابع طبیعی

به گزارش گل چرم معاون وزیر جهاد کشاورزی، خط قرمز سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور را حدود و ثغور طبیعت دانست و اظهار داشت: با مشارکت مردم، منابع طبیعی قوی تر می شود.به گزارش گل چرم به نقل از سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، عباسعلی نوبخت، معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان منابع طبیعی اظهار داشت: خط قرمز سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور حدود و ثغور طبیعت است که متعلق به بیت المال بوده، و کسانی که در تاراج آن دست دارند، قانون آنها را رها نمی نماید.
نوبخت با اعلان اینکه با مشارکت مردم، منابع طبیعی قوی تر می شود، اضافه کرد: باید درباب جلب مشارکت مردم و استفاده از ظرفیت سمن ها در اجرای طرح های منابع طبیعی و آبخیزداری توجه و اهتمام ویژه شود.
این مقام مسئول اشاره کرد: سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری متولی امنیت زیستی مملکت است و امنیت زیستی نقطه اتصال امنیت ملی و امنیت غذایی است.
نوبخت با اشاره به لزوم نتیجه محور بودن گزارش اقدامات انجام شده در زمینه منابع طبیعی و آبخیزداری اشاره کرد: ما متولی حفظ پوشش گیاهی هستیم، پوشش گیاهی کاربری های غیرقابل تبادلی دارد که اساسی ترین کاربری آن در زمینه آب است، بدین سبب تمام فعالیت ها و بخش های منابع طبیعی و آبخیزداری باید در امتداد ارتقای کمی و کیفی پوشش گیاهی باشد.


منبع:

1401/04/14
10:17:59
5.0 / 5
216
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
گل چرم