همزمان با هفته دولت؛

راه اندازی 127 طرح حوزه کشاورزی و دامپروری در خراسان رضوی

راه اندازی 127 طرح حوزه کشاورزی و دامپروری در خراسان رضوی

به گزارش گل چرم، مشهد ـ رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی اظهار داشت: همزمان با هفته دولت 127 طرح حوزه کشاورزی و دامپروری در خراسان رضوی با اعتبار 2 هزار و 274 میلیاردریال راه اندازی شد.به گزارش گل چرم به نقل از مهر، غلامرضا قنبری اظهار نمود: ۱۲۷ طرح افتتاح شده در زمینه کشاورزی و دامپروری برای ۷۱۸ نفر اشتغالزایی ایجاد کرد و چهار هزار و ۴۸۵ خانواده از منفعت این طرح ها بهره مند می شوند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی اظهار داشت: بهره برداری از این تعداد طرح در زمینه مدیریت آب و خاک، کشاورزی، دامپروری و ترویج بوده است.
وی افزود: روند اجرای طرح های در رابطه با حوزه کشاورزی و دامپروری صعودی است و علت آن هم نگاه قوی حمایتی در این بخش از بهره برداران، فعالان و تولیدات است.
قنبری اضافه کرد: تقویت فعالیتهای دانش بنیان در بخش کشاورزی برای تحقق منویات رهبری در دستور کار قرار گرفت و فعالیت در این حوزه ها به جد افزوده شد و در این خصوص قرارگاه اقتصادی دانش بنیان در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی خراسان رضوی برای اولین بار در کشور به وجود آمد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی افزود: در این قرارگاه تعداد ۳۰ شرکت دانش بنیان در مرکز تحقیقات کشاورزی خراسان رضوی مستقر شده است که برای به ثبت رساندن تولیدات، تجاری سازی و پشتیبانی از تولید اولیه در بخش کشاورزی و دامپروری فعالیت دارند.


منبع:

1401/06/10
23:20:38
5.0 / 5
192
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
گل چرم