مدیر كل غله و خدمات بازرگانی خوزستان خبر داد

اختصاص ۱۱۵۱ تن سهمیه آرد جهت مواکب اربعین حسینی

اختصاص ۱۱۵۱ تن سهمیه آرد جهت مواکب اربعین حسینی

گل چرم: خوزستان مدیر کل غله و خدمات تجاری خوزستان از اختصاص 151 تن آرد خبازی جهت تحویل به مواکب مستقر در کشور عراق و 1000 تن آرد برای مصرف مواکب مستقر در مرزهای استان در روزهای اربعین خبرداد.امید جهان نژادیان در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اقدامات غله خوزستان در اربعین ۱۴۰۱ اظهار داشت: در اربعین امسال ۱۵۱ تن آرد خبازی جهت تحویل به مواکب مستقر در کشور عراق و ۱۰۰۰ تن آرد برای مصرف مواکب مستقر در مرزهای استان اختصاص یافته است.

وی اضافه کرد: در اولین مرحله و با پیگیری استاندار و موافقت ستاد عتبات عالیات استان، ۶۰۰ تن آرد خبازی سهمیه مواکب حسینی در اختیار کارخانه تولید نان صنعتی تک نان قرار گرفت تا برای نخستین بار امسال بمنظور رعایت شرایط بهداشتی و جلوگیری از هرگونه انحراف، بجای آرد خام، نان بهداشتی در اختیار مواکب مرزی قرار گیرد.

جهان نژادیان اشاره کرد: با تمهیدات اندیشیده شده نان مورد نیاز مواکب بصورت روزانه تولید، بسته بندی و در وعدهای مصرف در اختیار مواکب در شهرستان های مرزی قرار می گیرد.

وی با تقدیر از حوزه های متولی رسیدگی به زائران اظهار داشت: این اقدام علاوه بر جلوگیری از هر گونه سوءاستفاده باعث شده تا مواکب مستقر در مرز بتوانند نان کاملا بهداشتی و سالم را در اختیار زائران حسینی قرار دهند.

مدیرکل غله و خدمات تجاری خوزستان اشاره کرد: همین طور در امتداد رسیدگی و ارائه خدمات به زائران با استقرار یک دستگاه نانوایی سیار در شهرستان اندیمشک با نظارت و هماهنگی ستاد عتبات عالیات شهرستان نسبت به تامین نان اقدام شد.
1401/06/16
19:25:57
5.0 / 5
261
تگهای خبر: تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
گل چرم