نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی:

فولاد ازنا تا شهریور ۱۴۰۲ به بهره برداری می رسد

فولاد ازنا تا شهریور ۱۴۰۲ به بهره برداری می رسد

به گزارش گل چرم، لرستان نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هیئت مدیره کارخانه فولاد ازنا متعهد شدند در صورت رفع مشکلات تا شهریور سال آینده این کارخانه را به بهره برداری برسانند.


حسین گودرزی در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: در مورد کارخانه فولاد ازنا گشایش های خوبی انجام شده است.
وی افزود: نزدیک به دو سال است که ما بصورت مضاعف پیگیر این مساله هستیم و علی الرغم این که مالک این کار مشکلات حقوقی دارد ولی در موضوع فولاد ازنا محکوم نشده و از دی ماه سال قبل کار راه اندازی شروع شده و الان ۱۰۰ نفر از مهندسین و تکنیسین ها در این کارخانه مشغول شده و درحال انجام کارهای راه اندازی آن هستند.
گودرزی اضافه کرد: اخیراً جلسه ای با وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی داشتیم که معاون ایمیدرو را مأمور کردند که بوسیله ستاد تسهیل ملی و استانی مشکلات سر راه تسریع ساخت و بهره برداری را از نظر بخش هایی که به دولت مربوط است مرتفع کند.
نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس ش. رای اسلامی بیان کرد: اخیراً نامه ای برای رییس قوه قضاییه نوشتم که پی نویس کردند که دادستانی تهران در راستای راه اندازی سریع تر کارخانه فولاد ازنا تلاش کند و پرو این نامه جلساتی در تهران انجام شد.
وی اشاره کرد: هفته قبل معاون دادستان تهران سفری به استان داشتند بازدید میدانی از فولاد داشت و جلسه ای با هیئت مدیره و مسئولان مربوطه داشتند و از نظر قوه قضاییه قول دادند که در راستای رفع مشکلات موجود تلاش کنند که هرچه سریع تر در دوره کوتاهی راه اندازی شود و از جانب دیگر نیز هیئت مدیره کارخانه متعهد شدند در صورت رفع مشکلات تا شهریور سال آینده این کارخانه را به بهره برداری برسانند که در این صورت یک تحول عظیمی در زمینه اشتغال و رفع بیکاری منطقه و استان پدید خواهد آمد.1401/06/27
11:34:25
5.0 / 5
227
تگهای خبر: سفر , وزیر صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
گل چرم