هوشمندسازی نانوایی های خوزستان به کجا رسید؟

هوشمندسازی نانوایی های خوزستان به کجا رسید؟

به گزارش گل چرم، خوزستان مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان اظهار داشت: در استان بیشتر از ۳ هزار و ۱۰۰ واحد خبازی وجود دارد که از این تعداد ۲ هزار و ۶۱۵ نانوایی به دستگاههای کارتخوان هوشمند مجهز شده اند.محمد نژادزاده در گفتگو با ایسنا در مورد آخرین وضعیت نصب دستگاههای کارتخوان هوشمند در نانوایی ها اظهار نمود: دستگاههای کارتخوان جدید نانوایی ها، دستگاههای هوشمندی هستند که جهت کنترل میزان فروش نان با قیمت دولتی توسط نانوایی ها، طراحی شده اند.

وی بیان نمود: برای هر پروانه صنفی، سهمیه آرد در نظر گرفته شده است تا نانوایی ها از راه سامانه یکپارچه خرید آرد، خرید خویش را انجام دهند اما به علت این که تمام نانوایی های استان هنوز به این دستگاه ها مجهز نشده اند، سهمیه های آرد هنوز به روش قدیمی تخصیص پیدا می کند. در این خصوص بزودی سهمیه آرد هر نانوایی برپایه میزان تراکنش ماه قبل محاسبه می شود.

نژادزاده خاطرنشان کرد: در استان خوزستان بیشتر از ۳ هزار و ۱۰۰ واحد خبازی وجود دارد که از این تعداد ۲ هزار و ۶۱۵ نانوایی به دستگاههای کارتخوان هوشمند مجهز شده اند و عدم نصب کارتخوان در بعضی نانوایی ها به علت وجود خطا در اطلاعات صاحبان این نانوایی ها در سیستم بانکی شاپرک است.

منبع:

1401/07/04
11:52:53
5.0 / 5
173
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
گل چرم