در نشستی عنوان شد

شروع فروش گواهی سپرده شمش طلا طی روزهای آتی

شروع فروش گواهی سپرده شمش طلا طی روزهای آتی

گل چرم: مدیرعامل شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران ضمن تشریح فعالیت ها و ظرفیت تولید معدن طلای زرشوران، به فروش فیزیکی شمش طلا به چند مدل نقد، 5۰ درصد اعتبار و تمام اعتباری سه ماهه و برای کارگاه ها شش ماهه اشاره نمود و از شروع فروش گواهی سپرده شمش طی روزهای آتی آگاهی داد.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، ابوذر شکری در نشست خبری امروز (یکشنبه) خود با موضوع ارائه گزارش عملکرد معدن طلای زرشوران، با اعلان اینکه مجموعه طلای زرشوران زنجیره اکتشافات، ذخیره و فرآوری مواد را تا تولید شمش طلا را در بر دارد؛ اظهار داشت: متاسفانه طی سالهای اخیر، مجموعه زرشوران باوجود این که بزرگترین معدن طلای خاورمیانه است اما آنطور که باید، مورد توجه قرار نگرفته است. اکتشافاتی که طی حدودا ۱۰ ماهه اخیر انجام شده است، ۴۲ میلیون تن رسیده که تنها ۱۰ درصد ظرفیت تولید این معدن است و این میزان هر ساله در حال افزایش می باشد.
مدیر عامل شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران اشاره کرد: هم اکنون مجموعه ظرفیت محدودی دارد اما با اقداماتی که در حال انجام می باشد و مناقصه فاز توسعه ای که امید است طی یک ماه آتی این مناقصه شروع و آگهی خواهد شد که منجر به تولید دو برابری خواهد شد. احتمالاً در ابتدای سال آینده، کلنگ زنی این پروژه توسعه صورت خواهد گرفت.
وی ادامه داد: هم اکنون ظرفیت اسمی تولید مجموعه طلای زرشوران ۱.۵ تن است که عملا حدوداً یک تن سالانه تولید می شود که با فاز توسعه، به سه تن سالانه خواهد رسید.
شکری ضمن اشاره به این که قرارداد قبلی، تا ۳۰ درصد پیشرفت داشت و به جهت مشکلات متوقف مانده بود؛ پس زمانیکه ما مدیریت را تحویل گرفتیم، اوایل سال جاری قرارداد قبلی به دلایلی متوقف گردید تا بتوانیم قرارداد جدید را شروع نماییم و کار را به شکلی پیش ببریم که در آستانه شروع فاز توسعه ای هستیم.
ادامه دارد...منبع:

1401/09/13
15:08:45
5.0 / 5
313
تگهای خبر: تولید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
گل چرم