افزایش عرضه گوشت قرمز گرم به بازار

افزایش عرضه گوشت قرمز گرم به بازار

گل چرم: رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از افزایش عرضه گوشت قرمز گرم از محل تولید داخل و واردات آگاهی داد.به گزارش گل چرم به نقل از سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، جبرئیل برادری، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران به همراه شهیاد آبنار، قائم مقام معاون وزیر و مدیرکل دفتر تجاری داخلی کالاهای کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی از بازار عمده توزیع گوشت میدان بهمن بازدید نمودند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به تلاش دولت برای تنظیم بازار این محصول پروتئینی اظهار داشت: بمنظور رفاه حال شهروندان و سهولت دسترسی خریداران، با هماهنگی های به عمل آمده با استانهای معین تامین کننده دام استان تهران، دام های مازاد بر نیاز مصرف بطور منظم تحت نظارت سازمان دامپزشکی وارد استان شده و در کشتارگاه های استان تهران کشتار و روزانه توزیع می شود.
برادری افزود: این طرح از ۶ بهمن در غرفه های منتخب میدان بهمن شروع شده و بعد از اعمال ضوابط دامپزشکی و تحت نظارت های دقیق بطور مستقیم عرضه می شود.
وی درباب واحدهایی که شامل این طرح هستند، اظهار داشت: غرفه هایی که گوشت گرم داخلی کشتار روز را از این طریق عرضه می کنند با تأیید اتحادیه های گوشت گوسفندی و گاوی بوده که با نصب بنر بر درب واحد مشخص خواهند بود.
برادری اشاره کرد: همین طور با دستور وزارت جهاد کشاورزی، توزیع گوشت گرم وارداتی نیز در دستور کار قرار دارد که با این طرح ها قیمت شکسته خواهد شد.


منبع:

1401/11/11
08:52:45
5.0 / 5
256
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
گل چرم