آغاز دو طرح فروش ایران خودرو از امروز

آغاز دو طرح فروش ایران خودرو از امروز

به گزارش گل چرم، گروه صنعتی ایران خودرو از امروز (پنجشنبه) در آستانه دهه فجر دو طرح پیش فروش یکساله چهار محصول خویش را برای سه گروه متفاضیان (عادی، مادران و دارندگان خودرو های فرسوده) به روش قرعه کشی و اجبار تعریف حساب وکالتی و همینطور طرح فروش فوق العاده وانت آریسان ۲ دوگانه سوز خارج از چرخه قرعه کشی و بدون اجبار تعریف حساب وکالتی و بلوکه شدن بخشی از وجه خودرو قبل از ثبت نام را اجرایی می کند.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، گروه صنعتی ایران خودرو به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب، سی ودومین طرح پیش فروش محصولات خویش را که از آن بعنوان بزرگترین طرح پیش فروش خود هم یاد می کند و وعده کرده که تعداد انبوهی از انواع محصولات خود شامل وانت آریسان دوگانه سوز، راناپلاس، سورن پلاس بنزینی و پارس با موتور XU۷ برای سه گروه متقاضیان عادی، مادران دارای دو فرزند و بیشتر و دارندگان خودرو های فرسوده عرضه نماید.
یکی از موضوعات مهم این طرح اینست که برای نخستین بار، طرح فروش محصولات ایران خودرو با پیش شرط تعریف حساب وکالتی و واریز بخشی از وجه علی الحساب خودرو برگزار می گردد.
به این منظور متقاضیان عادی ضمن حصول اطمینان از احراز شرایط عمومی ثبت نام، بایستی برای افتتاح حساب وکالتی با رفتن به سامانه اینترنتی یکی از بانکهای ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات از ۱۱ تا ۱۷ بهمن ماه (۴۸ تا ۷۲ ساعت قبل از ثبت نام)، نسبت به تکمیل فرم وکالتی نزد بانک اقدام نموده و میزان موجودی برابر با ۹۰ میلیون تومان از وجه خودرو که در بخشنامه تعیین شده به حساب تعریف شده و تایید شده توسط بانک، واریز نمایند تا این که تا زمان اعلام نتایج قرعه کشی در حساب مسدود باشد. را در حساب خود نگه داری کنند.
متقاضیان عادی بایستی، نسبت به افتتاح حساب وکالتی نزد بانکهای عامل اقدام نموده و به میزان مبلغی که در بخشنامه تعیین خواهد شد، موجودی این حساب را تکمیل کنند.
تاکید می شود که مادران و متقاضیان نوسازی خودرو های فرسوده از مبحث افتتاح حساب وکالتی مستثنی هستند.

آغاز پیش فروش چهار محصول ایران خودرو، ساعت ۱۴
همانطور که اشاره شد، طرح مذکور از امروز (پنجشنبه ۱۳ بهمن ماه) به مدت ۱۰ روز شروع می شود و تا ۲۲ بهمن ماه ادامه می یابد. مشتریان واجد شرایط می توانند با رفتن به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir برای ثبت نام اولیه و شرکت در قرعه کشی اقدام نمایند.
زمان قرعه کشی سه روز بعد از پایان مهلت ثبت نام، در نظر گرفته شده است.
مشتریان منتخب در قرعه کشی هم با تکمیل الباقی وجه، مطابق پیش پرداخت اعلامی در بخشنامه حداکثر ظرف پنج روز کاری، نسبت به انتقال وجه از راه درگاه رسمی ایران خودرو و تکمیل ثبت نام اقدام خواهند کرد. بعد از اعلام نتایج قرعه کشی و مشخص شدن لیست برندگان، متقاضیانی که برنده نشده باشند، می توانند ساعت ۲۴ یا ۷ بامداد فردای آن روز، نسبت به برداشت مبلغ از حساب خود اقدام نمایند.
شرایط ثبت نام برای متقاضیان عادی، علاوه بر واریز ۹۰ میلیون تومان از وجه خودرو، همچون روال سابق، اختصاص یک دستگاه به هر کدملی، فاصله خرید ۴۸ ماه از هر دو خودروساز، عدم پلاک انتظامی فعال، گواهینامه معتبر و شماره تلفن همراه به نام متقاضی است.
یادآوری می شود که شرایط ثبت نام برای متقاضیان طرح ویژه مادران، اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی و شماره تلفن همراه به نام فرد متقاضی ذکر و تاکید گردیده است که دارا بودن گواهینامه در طرح ویژه مادران الزامی نیست و حتی برای مادران زیر ۱۸ سال (البته دارای دو فرزند و بیشتر) امکان پذیر است و برای طرح جایگزینی خودرو های فرسوده شرایط اختصاص یک دستگاه به هر کدملی، و شماره تلفن به نام متقاضی لحاظ می شود.

آغاز فروش فوق العاده وانت آریسان ۲ دوگانه سوز، ساعت ۱۱
همینطور گروه صنعتی ایران خودرو از ساعت ۱۱ بامداد امروز (پنجشنبه ۱۳ بهمن)، طرح فروش فوق العاده وانت آریسان ۲ دوگانه سوز ویژه متقاضیان عادی را خارج از فرایند قرعه کشی عرضه می کند.
متقاضیان از ساعت مذکور تا زمان تکمیل ظرفیت و حداکثر تا روز دوشنبه هفته آینده (۱۷ بهمن ماه) فرصت دارند با رفتن به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی مبادرت به ثبت درخواست خود کنند.
قابل ذکر است که اجبار تعریف حساب وکالتی و واریز وجهی خودرو در حساب ها و مسدود شدن آن، در این طرح وجود ندارد و لحاظ نمی شود.
در این طرح فروش فوق العاده تنها دو شرط هر کدملی یک دستگاه خودرو و دارا بودن گواهینامه معتبر رانندگی لحاظ می شود.تاکید می شود با عنایت به همزمانی اجرای این بخشنامه با طرح پیش فروش دهه مبارک فجر، متقاضیانی که نسبت به خرید در این بخشنامه اقدام نمایند، امکان خرید از بخشنامه پیش فروش چهار محصول را نخواهند داشت.1401/11/13
16:43:58
5.0 / 5
258
تگهای خبر: خرید , سایت , صادرات , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
گل چرم