در سال ۲۰۲۲

تولید جهانی نیکل صعود کرد

تولید جهانی نیکل صعود کرد

به گزارش گل چرم، برآوردهای اولیه نشان داده است که تولید جهانی نیکل در سال ۲۰۲۲ با ۲۱ درصد افزایش به ۳۳۰۰ هزار تن رسیده است و تولید در اندونزی، بزرگ ترین کشور تولیدکننده نیکل در جهان، با ۵۴ درصد افزایش نسبت به سال قبل به ۱۶۰۰ هزار تن در سال ۲۰۲۲ رسیده است.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، بر مبنای برآوردهای اولیه سازمان زمین شناسی ایالات متحده (USGS)، تولید جهانی نیکل معدنی در سال ۲۰۲۲ به ۳۳۰۰ هزار تن رسید و ۲۱ درصد بیشتر از ۲۷۳۰ هزار تن ساخته شده در سال ۲۰۲۱ بود.
اندونزی با ۱۶۰۰ هزار تن فلز استخراج شده بار دیگر پیشرو در تولید نیکل بود و بعد از آن فیلیپین با۳۳۰ هزار تن و روسیه با ۲۲۰ هزار تن قرار گرفتند.
سازمان زمین شناسی ایالات متحده اظهار داشت که تولید معدن نیکل در اندونزی حدود ۵۴ درصد افزایش پیدا کرده است که با راه اندازی مداوم پروژه های یکپارچه آهن نیکل و فولاد ضد زنگ تسهیل شده است.
سازمان زمین شناسی ایالات متحده اضافه کرد که میانگین سالانه قیمت نقدی نیکل بورس فلزات لندن در سال ۲۰۲۲، در مقایسه با سال ۲۰۲۱ که به افزایش استفاده از نیکل در باتری های خودرو های الکتریکی و ادامه تقاضای قوی برای فولاد ضد زنگ نسبت داده می شود، ۳۵ درصد افزایش پیدا کرده است.
طبق گزارش کیتکو، میانگین ماهانه قیمتها در ماه مارس به اوج خود رسید اما تا جولای آغاز به کاهش کرد و برای باقی سال ثابت شد.
منبع:

1401/11/19
11:12:37
5.0 / 5
285
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
گل چرم