معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد كشاورزی:

۳۰ درصد نیروهای وزارت جهاد كشاورزی تا سال ۱۴۰۰ كاسته می شود

۳۰ درصد نیروهای وزارت جهاد كشاورزی تا سال ۱۴۰۰ كاسته می شود

به گزارش گل چرم معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد كشاورزی اظهار داشت: به منظور چابك سازی دولت و كیفی سازی امور تا سال 1400 تعداد نیروهای انسانی وزارت جهاد كشاورزی تا 30 درصد كاهش خواهد یافت.


به گزارش گل چرم به نقل از مهر، نشست معاونان توسعه مدیریت و منابع سازمان های جهاد كشاورزی ۱۹ استان منطقه یك كشور قبل از ظهر چهارشنبه با حضور طلایی معاون منابع انسانی وزارتخانه و فاطمه خمسه رئیس سازمان جهاد كشاورزی استان قزوین در سالن باغستان اجرا شد. محمدرضا طلایی در این جلسه اظهار داشت: با حضور در استانها تلاش می نماییم تا روند بررسی و حل مشكلات در حوزه نیروی انسانیتسریع شود.
وی بیان كرد: در اینگونه جلسات بهتر است با استفاده از اساتید فن بتوان آموزش نیروها را به صورت مستمر صورت داد تا زمینه مهارت افزایی نیروها مهیا شود. طلایی اشاره كرد: در این جلسه ها باید یك جمع بندی از مشكلات مهم داشته باشید تا بتوان با اشراف بر امورچند چالش مهم را كه امكان حل آن وجود دارد استخراج شده و به وزیر منعكس شود. وی اظهار داشت: با جمع بندی مشكلات می توان چند سوژه اساسی را در اولویت قرار داد تا به حل آن امیدوار بود. طلایی یادآورشد: نباید در گذشته متوقف گردید بلكه با نگاه به آینده لازم است به سمت توسعه برویم و در این میان وظیفه ما بسترسازی برای عبور از مشكلات است. معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد كشاورزی اشاره كرد: ادبیات معاونان توسعه انسانی با مدیران اجرایی متفاوت است و نگاه شما باید برمبنای علم و دانش و نگاه تخصصی باشد.
از كوچك شدن دولت حمایت می كنیم معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد كشاورزی اظهارداشت: باید از كوچك شدن دولت حمایت نماییم و قرار نیست هر نیرویی كه بازنشسته شد بلافاصله یك نفر را بدون فكر و برنامه جایگزین شود گویی می خواهیم روال گذشته را ادامه دهیم و در گذشته توقف نماییم. وی افزود: برای نمونه امروز دیگر قرار نیست مانند گذشته برای كنترل ورود و خروج سازمانی از نگهبان استفاده نمائیم بلكه با بهره گیری از تجهیزات مدرن می توان نیروهای كمتری را مورد استفاده قرار داد.
طلایی اظهار داشت: چابك سازی مستلزم داشتن رویكرد علمی و تخصصی است و ادبیات و رویكرد ما باید مبتنی بر علم توسعه باشد كه در این میان برون سپاری هم باید جدی گرفته شود. در ادامه معاونان توسعه مدیریت و منابع سازمانهای جهاد كشاورزی استانها مشكلات خودرا مطرح نمودند.منبع:

1398/07/10
16:13:53
5.0 / 5
5138
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
گل چرم