مردم اغذیه فروشی های متخلف را معرفی كنند

مردم اغذیه فروشی های متخلف را معرفی كنند

به گزارش گل چرم رئیس اتحادیه اغذیه فروشان و مواد غذایی تهران اظهار داشت: باآنكه اغلب اغذیه فروشی های سطح شهر پروتكل های بهداشتی را در این ایام رعایت می كنند ولی شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف یا عدم رعایت پروتكل های بهداشتی، واحدهای متخلف را گزارش دهند.اسدالله احمدی شهریور در گفتگو با ایسنا با اشاره به اینکه واحدهای اغذیه فروشی برای ادامه فعالیت در سامانه اصناف و صنایع وزارت بهداشت ثبت نام و کد رهگیری دریافت کرده اند و وزارت بهداشت هم بر آنها نظارت دارد، اظهار نمود: حدودا اغلب واحدهای اغذیه فروشی پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند، چونکه بحث حفظ جان مطرح است.

وی افزود: اگر شهروندان با اغذیه فروشی ای مواجه گشتند که هیچ یک از پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کرد و مرتکب تخلف شده بود، می توانند با شماره ۸-۶۶۴۹۴۶۵۷ که شماره اتحادیه صنف اغذیه فروشان و مواد غذایی تهران است، تماس بگیرند و تخلفات را گزارش دهند. اتحادیه هم حتما پیگیر این تماس ها خواهد بود.

رییس اتحادیه اغذیه فروشان و مواد غذایی تهران با بیان این که با شیوع کرونا خیلی از واحدهای اغذیه فروشی سرمایه های خویش را از دست دادند و نتوانستند مجدد به فعالیت خود ادامه دهند، اظهار داشت: به علت اینکه اوج فروش این واحد در اسفندماه بود، خیلی از آنها مواد مورد نیاز خویش را در بهمن ماه خریداری نموده بودند و همین مساله سبب شد که تاریخ مصرف خیلی از اجناسشان بگذرد و متحمل ضرر و زیان بسیاری شوند.

وی در انتها با اشاره به اینکه اگر این واحدهای اغذیه فروشی بهداشت فردی و محیطی را رعایت نکنند و مشتری مدار نباشند، بطور قطع خودشان ضرر خواهد نمود و از دور خارج خواهند شد، اظهار داشت: واحدهای اغذیه فروشی موظف به استفاده از ماسک، دستکش، کلاه، روپوش و رعایت بهداشت فردی و محیط هستند.
1399/03/17
23:33:52
5.0 / 5
3128
تگهای خبر: اتحادیه , خرید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
گل چرم