رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد

تشكیل ۶۰۶ پرونده برای واحدهای صنفی متخلف كهگیلویه و بویراحمد

تشكیل ۶۰۶ پرونده برای واحدهای صنفی متخلف كهگیلویه و بویراحمد

به گزارش گل چرم كهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: برای 606 واحد صنفی متخلف این استان پرونده تشكیل و به مراجع مربوطه معرفی گشتند.


“سالار حسین پور” از انجام ۱۵هزار و ۲۹۵ مورد بازرسی در ۲ ماهه نخست سال جاری از واحدهای صنفی استان آگاهی داد و اضافه کرد: طی ۲ماه نخست سال جاری در امتداد کنترل و نظارت بر بازار در استان با انجام بازرسی های یاد شده تعداد ۶۰۶ پرونده تخلف برای اصناف متخلف تشکیل شد.
وی اشاره کرد: طی ۲ ماه سال جاری در امتداد کنترل و نظارت بر بازار در این استان با انجام بازرسی های فوق تعداد ۶۰۶ پرونده تخلف برای اصناف متخلف تشکیل شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار نمود: این بازرسی ها منجر به تشکیل ۶۰۶ فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش ریالی ۱۱ میلیون و ۸۹۷ هزار ریال شد که جهت رسیدگی بیشتر به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.
حسین پور اشاره کرد: در بازه زمانی ۲ ماهه نخست سال جاری و طی ۳۴۷ گشت مشترک با نهاد های همکار و نظارتی، یک هزار و ۳۵۵ مورد بازرسی از واحد های نانوایی استان انجام که منجر به تشکیل ۱۱۹ فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش ریالی ۴۵۷ میلیون ریال شد که جهت رسیدگی بیشتر به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.
به گزارش گل چرم به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، وی بیان کرد: در امتداد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تعداد ۸۸۵ فقره بازرسی انجام شده و ۴ فقره پرونده قاچاق به ارزش ریالی ۱۰میلیون و ۳۲۰هزار به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.
منبع:

1399/03/20
21:10:29
5.0 / 5
3230
تگهای خبر: بازار , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
گل چرم