از سوی وزیرجهاد كشاورزی

مدیران وزارت جهاد مكلف به تعامل سازنده با نمایندگان مجلس شدند

مدیران وزارت جهاد مكلف به تعامل سازنده با نمایندگان مجلس شدند

گل چرم: وزیر جهاد كشاورزی در نامه ای خطاب به مدیران ستادی و استانی این وزارتخانه بر لزوم تعامل سازنده با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تاكید نمود.


به گزارش گل چرم به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، وزیر جهاد کشاورزی در نامه ای خطاب به مدیران ستادی و استانی این وزارتخانه بر لزوم تعامل سازنده با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید نمود. متن نامه کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی به این شرح است:
با عنایت به پیام مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، به نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و تاکید بر اینکه «اقتصاد و فرهنگ» در صدر اولویت های کشور قرار دارد و مجلس نقطه امید مردم و نقطه اتکاء مجریان می باشد، تعامل سازنده بین وزارتخانه با نمایندگان محترم برای پیشبرد اهداف و اجرای تکالیف بخش کشاورزی، رفع تنگناها و گلوگاه های تولید در محصولات اساسی و تبیین بسترهای اجرایی برای اقدامات آنی و امید بخش در نیل به «جهش تولید» و تامین امنیت غذایی پایدار کشور ضرورتی بسیار مهم و راهبردی می باشد.
عملی شدن برنامه های توسعه ای بخش کشاورزی افزون بر تکیه بر ظرفیت های گسترده پخش، نیازمند ارتباط مستمر مدیران با نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی بوده تا با نگاهی واقع بینانه، مسائل و مشکلات این بخش با تدابیر مشترک مرتفع گردد. لازم است ترتیبی اتخاذ گردد تا با تعامل سازنده با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، همین طور بازدید از توانمندی های مختلف بخش کشاورزی، مسائل و معضلات واقعی این حوزه تبیین و از نقطه نظرات ایشان با برگزاری جلسات هم اندیشی مستمر استفاده گردد.
همچنین پیگیری و پاسخگویی دقیق به درخواست ها و مکاتبات نمایندگان محترم که بیشتر برگرفته از مطالبات کشاورزان می باشد، به صورت مستند و کارشناسی با قید فوریت با هماهنگی امور مجلس وزارت متبوع انجام گیرد. اداره کل مذکور موظف به پایش ارزیابی و عملکرد مدیران در موارد فوق و ارائه گزارش دوره ای به اینجانب است.
امید است با اتکال به الطاف الهی، تعامل سازنده و فراگیر و تکیه بر تلاش، تخصص و تجربه شاهد پیشرفت و توسعه همه جانبه کشور بیش از گذشته خصوصاً در بخش کشاورزی باشیم.


منبع:

1399/04/01
00:30:37
5.0 / 5
3056
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
گل چرم