كاهش ۶۱ و شش دهم درصدی تولید وانت در آذرماه

كاهش ۶۱ و شش دهم درصدی تولید وانت در آذرماه

گل چرم: جدیدترین آمار وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان داده است كه تولید انواع وانت در آذرماه سال جاری نسبت به مدت مشابه در پارسال ۶۱.۶ درصد كاهش یافته است.به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، تولید وانت در آذرماه سال جاری به ۲۹۴۹ دستگاه رسیده كه نسبت به تعداد ۷۶۸۵ دستگاهی سال گذشته، ۶۱.۶ درصد كاهش یافته است.

طبق این آمار میزان تولید وانت در گروه خودروسازی سایپا و گروه بهمن كاهش چشمگیری داشته به طوریكه سایپا در آذرماه امسال ۱۸۸۹ دستگاه وانت تولید كرده و كاهش تولید ۶۴.۱ درصدی را تجربه كرده است چراكه در آذرماه پارسال میزان تولید این شركت ۵۲۶۴ دستگاه بوده است.

گروه بهمن باز با كاهش ۷۲.۲ درصدی بیشترین كاهش تولید وانت را داشته است. این شركت آذرماه امسال ۴۱۹ دستگاه وانت تولید كرده در صورتی كه در مدت مشابه پارسال ۱۵۰۵ دستگاه تولید كرده بود.

گروه صنعتی ایران خودرو باز در آبان ماه امسال ۳۰ درصد كاهش تولید داشته و تعداد وانت های تولید شده در این شركت از ۹۱۶ دستگاه در آذرماه پارسال به ۶۴۱ دستگاه رسیده است.

در این میان وضعیت تولید وانت در آذرماه سال جاری در شركت ارس خودرو دیزل و سازه های خودرو دیار نسبت به مدت مشابه پارسال تغییری نداشته و در هیچ كدام از زمان های یاد شده هیچ وانتی در این شركتها تولید نشده است.
1397/10/14
15:28:49
5.0 / 5
5558
تگهای خبر: تولید , وزارت صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
گل چرم