بی ام و های الكتریكی در راهند

بی ام و های الكتریكی در راهند

خودروسازی آلمانی بی ام و از برنامه ریزی برای عرضه هفت محصول الكتریكی تا پنج سال آینده آگاهی داد.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، خودروسازی بی ام و در استراتژی جدید خود، تصاحب بازار خودرو های الکتریکی را هدف گذاری کرده و مقرر است بخش زیادی از محصولات جدید این شرکت را خودرو های الکتریکی تشکیل دهند. طبق اعلام این شرکت مقرر است تا افق زمانی ۲۰۳۰ حدود هفت میلیون خودروی الکتریکی توسطاین شرکت تولید شود. اولیور زیپسه- مدیرعامل جدید بی ام و هدف از این کار را تبدیل بی ام و به رهبر بازار خودرو های الکتریکی، عمل به تعهدات محیط زیستی و ایجاد مزیت رقابتی مقابل برندهایی نظیر بنز، تسلا، جگوار و لکسوس عنوان کرده است.
تابحال بی ام و بیش از نیم میلیون خودروی الکتریکی به فروش رسانده است اما این شرکت انتظار دارد میزان فروش خودرو های الکتریکی خودرا در کوتاه مدت به یک میلیون دستگاه برساند. تمامی خودرو های سری i، سری پنج و سری هفت در برنامه این شرکت برای الکتریکی شدن هستند.
طبق اعلام سایت اتوکار، خودرو های تولیدی جدید به صورت هیبریدی عرضه خواهند شد اما به تدریج از سهم خودرو های بنزینی کاسته خواهد شد. مقرر است به زودی کار عرضه نمونه های اولیه تولیدی در بازار چین آغاز شود.
هم اکنون خودرو های سری پنج به دو صورت دیزلی و بنزینی عرضه می شوند.
اولیور زیپسه- مدیرعامل بی ام و در همین رابطه اظهار داشت: بعنوان یک شرکت خودرویی پیشتاز، هدف ما این است که در راه توسعه پایدار و راهبردی خود گام برداریم. ما این مسیر راهبردی را در سطوح مختلف، از بخش های مدیریتی گرفته تا تولید و تحقیق و توسعه پیاده سازی می نماییم.
بگفته بی ام و، هدف از تغییرات جدید در تولید خودرو های هیبریدی، افزایش راندمان و بهبود وضعیت زنجیره ارزش در این شرکت در کنار عمل به تعهدات محیط زیستی است و شرکت بعد از عرضه این خودرو با همکاری مراکز تحقیقاتی، میزان اثربخشی این تغییر رویکرد در تحقق هدف کاهش گازهای گلخانه ای را بررسی خواهدنمود.1399/06/18
13:43:08
5.0 / 5
2493
تگهای خبر: بازار , تولید , سایت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
گل چرم