كمك به توسعه پروژه های عمرانی كشاورزی در مسافرت وزیر جهاد كشاورزی به خراسان جنوبی

كمك به توسعه پروژه های عمرانی كشاورزی در مسافرت وزیر جهاد كشاورزی به خراسان جنوبی

گل چرم: خراسان جنوبی وزیر جهاد كشاورزی، هدف اصلی از سفرش به خراسان جنوبی را كمك به توسعه پروژه های عمرانی بخش كشاورزی استان ذكر كرد.


کاظم خاوازی، امروز یکشنبه ۱۳ مهر در بدو ورود به خراسان جنوبی به خبرنگاران اظهار داشت: وزارت جهاد کشاورزی به نمایندگی از کارهای صورت گرفته در بخش عشایری سطح کشور، خراسان جنوبی را برای افتتاح پروژه های ویژه روز ملی روستا و عشایر انتخاب نموده است.

به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، وزیر جهاد کشاورزی اشاره کرد: افتتاح پروژه آبرسانی به محلات عشایری شهرستان زیرکوه، برنامه ای است که به صورت ویدئو کنفرانسی و با حضور رئیس جمهور انجام می شود.

خاوازی تصریح کرد: افتتاح پروژه آبخیزداری بعنوان یکی از پروژه های بسیار مهم برای استان نیز در این برنامه دیده شده است.
بازدید از مجتمع گلخانه ای شهرستان خوسف و اطلاع از وضعیت طرح نهضت گلخانه ای در استان، بازدید از مجتمع پرورش شترمرغ بنیاد تعاون زندانیان خراسان جنوبی و جلسه هم اندیشی با نخبگان و فعالان بخش کشاورزی از برنامه های روز اول سفر وزیر به استان است.
بازدید از مجتمع کشت و صنعت بیدمشک و افتتاح پروژه های آبیاری تحت فشار خراسان جنوبی در سطح دو هزار و ۳۵ هکتار سفر به زیر کوه و افتتاح پروژه آب رسانی به مناطق عشایری زیرکوه نیز از دیگر برنامه های سفر وزیر جهاد کشاورزی به خراسان جنوبی است.

منبع:

1399/07/13
21:27:20
5.0 / 5
2220
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
گل چرم