پیش بینی ادامه روند كاهشی سكه

آخرین قیمت سكه ۴ و نیم میلیون تومان

آخرین قیمت سكه ۴ و نیم میلیون تومان

گل چرم: رییس اتحادیه طلا و جواهر اعلام نمود كه روند قیمت طلا و سكه در روز گذشته كاهشی بوده و پیش بینی می گردد كه این روند برای امروز هم ادامه داشته باشد، چراكه آخرین قیمت ثبت شده برای هر قطعه سكه تمام طرح جدید چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده است.به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، برخلاف هفته گذشته، این هفته روند كاهشی قیمت طلا و ارز در بازار حاكم شد؛ به گونه ای كه به قول ابراهیم محمد ولی، هر قطعه سكه تمام طرح جدید چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و هر قطعه سكه تمام طرح قدیم چهار میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شد.

وی اضافه كرد: در بازار روز گذشته نیم سكه تا دو میلیون و ۲۹۰ هزار تومان كاهش پیدا كرد و ربع سكه یك میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به فروش رسید. همینطور نرخ ۶۸۰ هزار تومان برای سكه گرمی به ثبت رسید.

محمد ولی افزود: بازار طلا هم در همین وضعیت قرار داشت، چون كه هر مثقال طلای ۱۷ عیار به یك میلیون و ۸۴۴ هزار تومان و هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به یك میلیون و ۹۶۱ هزار تومان رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۲۵ هزار تومان معامله شد كه بیش از ۵۰ هزار تومان افت قیمت را در یك روز تجربه كرده است.

رییس اتحادیه طلا و جواهر اظهار داشت: گرچه در شرایط كنونی پیش بینی قیمت در بازار طلا و سكه دشوار است اما با عنایت به روند كاهشی قیمت ها از ابتدای هفته و شدت گرفتن كاهش از روز گذشته، به نظر می آید قیمت های امروز هم از روز گذشته تبعیت كند و دوباره شاهد كاهش قیمت طلا و سكه در بازار باشیم.

وی خاطرنشان كرد: هنوز قیمت های امروز در بازار طلا و سكه مشخص نشده است.
1397/07/10
14:36:27
0.0 / 5
5460
تگهای خبر: اتحادیه , بازار , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
گل چرم