خبر حمایتی استاندار در مورد واحدهای گرفتار مشكلات مالیاتی

خبر حمایتی استاندار در مورد واحدهای گرفتار مشكلات مالیاتی

به گزارش گل چرم قم  استاندار قم اظهار داشت: بعضی از واحدهایی که بازدید کردیم گرفتار مشکلات مالیاتی بودند که بر مبنای مصوبه ستاد تسهیل قرار شد موردحمایت قرار بگیرند، بعضی از واحدها در زمینه تأمین مواد اولیه مشکلاتی داشتند که پیگیری های لازم انجام می شود.


بهرام سرمست ظهر امروز بعد از بازدید و افتتاح واحدهای صنعتی شهرک شکوهیه در جمع خبرنگاران عنوان کرد: در ادامه بازدیدهای میدانی که چندین سال است آغازشده است امروز از برخی واحدهای شهرک شکوهیه بازدید کردیم.
وی ادامه داد: به مدیران صنعتی تاکید کرده ایم که در هر بازدیدی که انجام می شود یک واحد راکد و توسعه باید به مدار تولید بازگردد و همینطور افتتاح جدید صورت گیرد.
استاندار قم بیان نمود: در جشن تولید 30 سالگی یکی از واحدهای تولیدی شرکت کردیم و کار فرهنگی مناسبی انجام دادند و همه پرسنل آنها در این امر شرکت داشتند که روحیه مسئولیت پذیری کارآفرین این واحد تولیدی به کارگران شایسته تقدیر است.
سرمست اظهار داشت: بعضی از واحدهایی که امروز بازدید کردیم گرفتار مشکلات مالیاتی بودند که بر مبنای مصوبه ستاد تسهیل قرار شد موردحمایت قرار بگیرند، همینطور بعضی از واحدها درزمینهٔ تأمین مواد اولیه مشکلاتی داشتند که پیگیری های لازم انجام می شود.
وی خاطرنشان کرد: واحدهای تولیدی صادرات محور باید درزمینهٔ صادرات حمایت شوند، در این بازدیدها موانع و مشکلات واحدهای تولیدی شناسایی می شود و مجلس برای آنها تصمیم گیری می کند که باید اهتمام لازم برای توسعه این واحدها وجود داشته باشد.
استاندار قم تصریح کرد: کارگروه ویژه ای در دفتر استانداری تشکیل شده است که واحدهایی که با مشکل روبرو هستند به صورت محسوس و غیر محسوس رصد می کند و بیشتر از 90 درصد مصوبات این کارگروه پیگیری می شود.
منبع:

1400/03/11
22:55:36
5.0 / 5
1170
تگهای خبر: تولید , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
گل چرم