تمام خودروهای هوندا در اروپا برقی می شود

تمام خودروهای هوندا در اروپا برقی می شود

به گزارش گل چرم به نظر می آید كه شركت خودروسازی هوندای ژاپن می خواهد تا سال ۲۰۲۵ میلادی تمامی خط تولید اروپایی خویش را تبدیل به خودروهای برقی و الكتریكی كند.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، خیلی از كشورهای جهان قصد دارند با هدف مقابله با آلودگی هوا و كاهش میزان انتشار آلاینده ها و گازهای گلخانه ای و حفظ بیشتر محیط زیست، خودروهای تمام الكتریكی و برقی را به تولید انبوه برسانند.
ازاین رو خیلی از شركت های خودروسازی در جهان عزم خویش را برای تولید انبوه خودروهای برقی جزم كرده و از برنامه های خود بدین منظور رونمایی كرده اند. افزایش روزافزون خودروهای برقی و محبوبیت استفاده بیشتر از این خودروهای پاك، سبب شده است شركت های خودروسازی در سراسر جهان به رقابتی تنگاتنگ پرداخته و هر یك از برنامه های خود برای طراحی و تولید خودروهایی بهتر و با توان پیمایش بیشتر رونمایی كنند.
حالا اخیرا شركت خودروسازی هوندا موتورز ژاپن در آستانه اختتامیه نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۹ اعلام نموده است كه تا سال ۲۰۲۵ میلادی می خواهد كه تمامی خودروهای تولید شده در خطوط تولید اروپا را برقی سازی كند.
با عنایت به افزایش روزافزون اهمیت حفاظت از محیط زیست و همینطور محبوبیت وسایل نقلیه پاك و برقی، طرفداران و علاقمندان به این گونه خودروها در قاره اروپا در مقایسه با سایر كشورهای جهان بیشتر است.
طبق گزارش وب سایت carscoops، شركت خودروسازی هوندا موتورز ژاپن حالا اخیرا اعلام نموده است كه تصمیم گرفته تا سال ۲۰۲۵ میلادی تمامی خودروهای تولید شده در كارخانه هایش واقع در اروپا را برقی و الكتریكی كند به گونه ای كه كاربران و مشتریان اروپایی بتوانند از خودروهای پاك و دوستدار محیط زیست بهره مند شوند. بدین ترتیب این خودروساز می خواهد نقش خویش را در حفاظت از محیط زیست و پیشگیری از آلودگی هوا و گرمایش زمین ایفا كند.
دولت های بسیاری همچون انگلستان، فرانسه، نروژ، اسپانیا، یونان، مكزیك، چین و هند همچون پیشگامانی هستند كه قصد دارند به منظور پیشگیری از آلودگی هوا و حفظ محیط زیست، تولید و فروش خودروهای بنزینی و دیزلی را تا دهه ۲۰۳۰ و نهایتاً تا دهه ۲۰۴۰ میلادی (حدوداً دو دهه آینده) ممنوع و متوقف اعلام كنند.
به قول كارشناسان و تحلیلگران فعال در صنعت خودرو، آن دسته از كشورهایی كه دولت آنها تبلیغات و تمركزی بیشتر و موثرتری را برای خریداری و استفاده از وسایل نقلیه پاك برقی و الكتریكی و همینطور مسئولیت اجتماعی شهروندان در قبال حفاظت از محیط زیست و كوشش برای كاهش انتشار آلاینده های سمی و كشنده به جو زمین انجام داده است، در حقیقت هم استقبال بسیار بیشتری از این گونه محصولات نشان داده اند. به قول برخی دیگر از آنها، همینطور رابطه مستقیمی بین پیشرفته بودن كشورها و تمایل شهروندانشان برای خریداری و استفاده از خودروهای پاك و دوستدار محیط زیست وجود دارد.1397/12/20
14:50:52
5.0 / 5
5369
تگهای خبر: تولید , فروش , گلخانه , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
گل چرم