دبیركل اتاق اصناف ایران:

بازار مرغ منجمد و تخم مرغ اشباع می شود

بازار مرغ منجمد و تخم مرغ اشباع می شود

به گزارش گل چرم دبیرکل اتاق اصناف ایران اظهار داشت: دستگاه های متولی برای تسهیل دسترسی مصرف کننده به مرغ منجمد و تخم مرغ و توزیع به وفور و کاهش قیمت این اقلام در بازار، هماهنگ شده اند.به گزارش گل چرم به نقل از اتاق اصناف ایران، محمد باقر مجتبایی در مورد نشست بررسی و ارزیابی عملکرد هفتگی دستگاه های متولی تامین تا توزیع مرغ منجمد و تخم مرغ با نرخ مصوب که در اتاق اصناف ایران برگزار شد، اظهار داشت: به سبب تسهیل دسترسی مصرف کننده به مرغ منجمد و تخم مرغ و توزیع به وفور و کاهش قیمت این اقلام در بازار، دستگاه های متولی هماهنگ شده اند.
دبیرکل اتاق اصناف ایران اضافه کرد: در همین راستا عصر روز گذشته نشستی جهت ارزیابی عملکرد هفتگی دستگاه های متولی تامین تا توزیع مرغ منجمد و تخم مرغ اجرا شد. در این جلسه کل پروسه تولید تا توزیع مرغ منجمد و تخم مرغ مرور و مسافت زیاد واحدهای صنفی با انبارها و سردخانه ها بعنوان یکی از چالش های اصلی توزیع مرغ منجمد و تخم مرغ با نرخ مصوب مورد تاکید قرار گرفت.
وی بیان کرد: از آنجا که وزارت جهاد کشاورزی قبل تر آمادگی خود در خصوص توزیع این اقلام در واحدهای صنفی را اعلام نموده بود، پس در این نشست پیشنهاد شد تا ثبت درخواست واحدهای صنفی در سامانه ای انجام شده و شرکت پشتیبانی امور دام مرغ منجمد و تخم مرغ را در واحد صنفی تحویل دهد. ضمناً لازم است تا نسخه ای از گزارش تحویل این اقلام به اتاق های اصناف ایران و تهران و سازمان تعزیرات حکومتی ارائه شود.
دبیر کل اتاق اصناف ایران اشاره کرد: سیستماتیک شدن پروسه توزیع مرغ منجمد و تخم مرغ مزایایی همچون افزایش سرعت توزیع و دسترسی مصرف کننده، کاهش قیمت برای مصرف کننده، افزایش نظارت و تشویق واحدهای صنفی به توزیع این اقلام خواهد داشت.
بر اساس این گزارش، در این جلسه نمایندگانی از اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای، اتحادیه های مرتبط تهران، شرکت پشتیبانی امور دام، سازمان تعزیرات حکومتی، بسیج اصناف و مدیران بازرسی اصناف حضور بهم رساندند.


منبع:

1400/08/26
23:20:09
5.0 / 5
460
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
گل چرم