رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت و مرغ اهواز عنوان كرد

تعادل در بازار مرغ

تعادل در بازار مرغ

خوزستان رییس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز، مرغ و تخم مرغ اهواز اظهار داشت: مرغ به میزان کافی در بازار وجود دارد و از نظر قیمتی نیز نسبت به گذشته، متعادل تر شده است.سید اصغر حسینی بهارانچی در گفت و گو با ایسنا درباب آخرین وضعیت بازار مرغ در اهواز اظهار نمود: قیمت مرغ کشتار روز در مقایسه با ماه گذشته، کاهش ۲ هزار تومانی داشته و قیمت فعلی آن در بازار ۲۹ هزار تومان تا حدود ۳۱ هزار تومان است.

وی اضافه کرد: باتوجه به شرایط فعلی، فروشندگان مرغ میزان فروش بیشتری دارند و به تبع، سود کمتری را بر روی قیمت مرغ اعمال می کنند.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز، مرغ و تخم مرغ اهواز اظهار داشت: مرغ از نظر موجودی، وفور کافی در بازار دارد و ویترین مغازه ها پر از مرغ باقی می ماند و از نظر قیمتی نیز نسبت به گذشته، متعادل تر شده است.

حسینی بهارانچی درباب مرغ منجمد اشاره کرد: بتازگی مرغ های منجمد دولتی بین فروشگاه های زنجیره ای توزیع می شوند در صورتیکه این کار، باید توسط فروشندگان گوشت و مرغ صورت گیرد.

وی بیان کرد: توزیع مرغ منجمد بصورت منظم و پیوسته صورت نمی گیرد. اگر روزانه ۵۰ تن مرغ منجمد در اهواز توزیع شود، شاهد کمتر شدن قیمت مرغ کشتار روز خواهیم بود.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز، مرغ و تخم مرغ اهواز با اشاره به گران شدن قیمت گوشت قرمز در بازار، اظهار داشت: باتوجه به صادرات ۱۵۰ هزار راسی دام، گوشت قرمز رو به گرانی رفته و از هفته گذشته تاکنون، افزایشی ۵ هزار تومانی در هر کیلوگرم گوشت قرمز به وجود آمده است.

حسینی بهارانچی اظهار داشت: وضعیت بازار گوشت قرمز درحال خراب شدن است و قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی مخلوط به ۱۳۵ هزار تومان رسیده است.
1400/10/02
10:44:50
5.0 / 5
463
تگهای خبر: اتحادیه , بازار , صادرات , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
گل چرم