مدیر كل غله و خدمات بازرگانی خوزستان:

۹۰ ناظر بر خرید تضمینی گندم نظارت می کنند

۹۰ ناظر بر خرید تضمینی گندم نظارت می کنند

به گزارش گل چرم خوزستان مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از فعالیت ۹۰ ناظر در جریان عملیات خرید تضمینی گندم در استان امسال خبرداد.امید جهان نژادیان در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: نظارت بر عملیات خرید گندم و صیانت از اموال کشاورزان و دولت مهم ترین وظیفه ناظرین خرید گندم است و ازاین رو ناظرین در هر مرکز خرید، چشم بینای شرکت بازرگانی دولتی خواهند بود.

وی از فعالیت ۹۰ ناظر در جریان عملیات خرید تضمینی گندم امسال در استان خبرداد و اضافه کرد: امسال علاوه بر تعداد، تجارب ناظرین خرید نسبت به سالهای گذشته افزایش پیدا کرده و تلاش شده است از افراد واجد شرایطی که دارای سوابق و آشنایی با فرایند خرید تضمینی در گذشته هستند، استفاده گردد.

جهان نژادیان ضمن اشاره به اهمیت حضور نمایندگان دولت در کلیه مراکز خرید خاطرنشان کرد: حضور عاملین تشخیص و ذیحساب در مراکز خرید الزامی است و از راه ناظرین در هر مرکز، کلیه روند خرید به صورت پویا و مستمر و تحت نظارت ستاد مرکزی تشکیل شده در استان و کشور، کنترل و پایش خواهد شد.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان اظهار داشت: در بخش نظارت مراکز خرید محصول گندم ۳۳ نقطه صدمه پذیر شناسایی شد که ناظرین احرازشده از راه کسب آموزش های مجازی از راه دریافت فایل های تصویری و پادکست های صوتی، آمادگی لازم را برای انجام مأموریت محوله در جهت نظارت بر بزرگترین عملیات خرید گندم در کشور کسب کرده اند.

وی ضمن اشاره به برگزاری کارگاه عملی ناظرین خرید گندم در استان اظهار داشت: با برگزاری این کارگاه عملی سعی شده تا با به روزرسانی اطلاعات و موارد مهم، مانع از بروز هرگونه تخلف که منجر به ضرر کشاورزان و دولت می شود، شویم.

منبع:

1401/01/24
19:23:31
5.0 / 5
182
تگهای خبر: آموزش , خدمات , خرید , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
گل چرم