ناظر پیشین گمركات خوزستان عنوان كرد:

لزوم نگاه ویژه به بودجه گمرک

لزوم نگاه ویژه به بودجه گمرک

گل چرم: خوزستان ناظر پیشین گمرکات خوزستان از صادرات بیش از 17 میلیون تن کالا از گمرکات خوزستان در یکسال گذشته آگاهی داد.غلامرضا بلوطی میرزا در آیین تکریم خود که امروز، ۷ اردیبهشت ماه در اهواز برگزار شد، اظهار نمود: در سال قبل حدود ۲۰ میلیون تن کالا از گمرکات خوزستان مرخص شد که عمده این کالاها از گمرک بندر امام خمینی (ره) ترخیص شده است.

به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، وی با اشاره به بحث صادرات از گمرکات خوزستان طی یکسال گذشته اضافه کرد: با وجود همه سختی و کمبود امکانات و خدمات در گمرکات، بیش از ۱۷ میلیون تن صادرات کالا در سال قبل از گمرکات خوزستان انجام شده است.

ناظر پیشین گمرکات خوزستان با اشاره به اهمیت نیروی انسانی در مجموعه گمرک اظهار داشت: در چهارچوب وظایف سازمانی که بر عهده داشتیم سعی کردیم اهمیت بالایی را برای نیروهای انسانی سازمان قائل باشیم و دراین زمینه اقدامات شایسته ای را برای بهبود شرایط آنها انجام دهیم.

بلوطی میرزا افزود: متاسفانه در بحث بودجه، گمرک با چالش و کمبودهای جدی مواجه می باشد و این مساله در خوزستان محسوس تر است و باید نگاهی ویژه به خوزستان در بحث بودجه شود.

وی بیان کرد: یکی از چالش هایی که در بدو ورود با آن مواجه شدیم مساله خودرو های اروندی بود که به لطف خدا این مساله مدیریت شد. در دوره تصدی سمت ناظر گمرکات خوزستان با چالش های دیگری مثل ذرت های آلوده و برنج های آلوده نیز مواجه بودم و تلاش شد تا همه این موارد به بهترین شکل مدیریت شوند.

ناظر پیشین گمرکات خوزستان اظهار داشت: در بحث مبارزه با قاچاق در دو گمرک چذابه و شلمچه وضعیت بسیار فجیعی داشتیم که طی سالهای اخیر با پیگیری های انجام شده، وضعیت این دو گمرک ساماندهی شده است.

منبع:

1401/02/07
18:26:24
5.0 / 5
324
تگهای خبر: خدمات , صادرات , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
گل چرم