فرماندار اهواز:

۵۲ واحد نانوایی در اهواز تا ساعت ۲۳ فعالیت می نمایند

۵۲ واحد نانوایی در اهواز تا ساعت ۲۳ فعالیت می نمایند

خوزستان فرماندار اهواز اظهار داشت: بمنظور جلوگیری از ایجاد صف های طولانی در نانوایی ها و رضایتمندی شهروندان، تعداد 52 نانوایی در کلانشهر اهواز تا ساعت 23 نان پخت کنند.مسعود فلاحی روز یکشنبه درباب فعالیت نانوایی ها اظهار نمود: شهروندان می توانند هرگونه تخلف در نانوایی ها از قبیل کیفیت پایین نان، رعایت نکردن ساعات پخت، گرانفروشی، کم فروشی، فروش آرد و سایر موارد را بوسیله اتحادیه نانوایان، سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت غله و یا دبیرخانه کارگروه آرد و نان مستقر در فرمانداری اهواز گزارش کنند.

به گزارش گل چرم به نقل از فرمانداری شهرستان اهواز، وی افزود: اساسا بعد از بررسی و محرز شدن تخلف برخورد لازم با نانوایی متخلف صورت می گیرد. ضمن این که نانوایی هایی که رضایت مراجعین را جلب و شهروندان از آن نانوایی ابراز رضایت کنند، تشویق می شوند.

فرماندار اهواز اضافه کرد: علاوه بر گشت بازرسین سازمان صنعت، معدن، تجارت، شرکت غله و اتحادیه نانوایان، بازرسین فرمانداری روزانه نانوایی های سطح شهر اهواز را رصد و بعد از گزارش بازرسین به دبیرخانه کارگروه آرد و نان برخورد قانونی می شود.

فلاحی افزود: با همکاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، شعبه ویژه در دادستانی جهت رسیدگی به تخلفات نانوایی ها تشکیل و پرونده ها در شعبه ویژه رسیدگی می شود.

وی در ادامه اظهار داشت: ساعات کاری نانوایی ها برمبنای میزان سهمیه دریافتی متفاوت می باشد. نانوایی هایی که بین ۱۵۰ تا ۱۸۰ کیسه سهمیه داشته باشند واگیر بامداد پخت ندارند، اما از ۲۱۰ تا ۵۵۰ کیسه واگیر بامداد باید پخت کنند.

فرماندار اهواز اضافه کرد: به اضافه ساعات پخت، باید نام و نام خانوادگی مسئول نانوایی، نوع پخت، وزن چانه، سهمیه روزانه، تعطیلی هفتگی و تلفن شکایات در یک بنر چاپ و برای اطلاع شهروندان درب نانوایی نصب شود.

فلاحی در آخر اظهار داشت: نانوایی هایی که تا ساعت ۲۳ پخت می کنند، موظف شدند یک بنر جهت اطلاع شهروندان درب نانوایی نصب کنند.
1401/03/30
08:03:12
5.0 / 5
397
تگهای خبر: اتحادیه , فروش , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
گل چرم