ورود مرغ گرم به استان تهران 4 برابر شد

ورود مرغ گرم به استان تهران 4 برابر شد

گل چرم: مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی از افزایش 4 برابری ورود مرغ گرم به استان تهران نسبت به ابتدای سال جاری آگاهی داد.به گزارش گل چرم به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، مسعود امرالهی مدیر دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به آرامش موجود در تولید و توزیع مرغ گرم در بازار، اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده شاهد افزایش روند جوجه ریزی طی چند روز گذشته و افزایش تولید مرغ گرم هستیم.
وی افزود: میزان ورود مرغ گرم به استان تهران نسبت به ابتدای سال جاری ۴ برابر شده و هم اکنون توزیع مرغ در میدان بهمن تهران کمتر از قیمت مصوب است.
امرالهی با تأکید بر اینکه روند افزایش تولید مرغ ادامه دار خواهد بود، اضافه کرد: بررسی ها نشان میدهد که روند قیمتی در بازار مرغ گرم نزولی بوده است.
وی با اشاره بر تشدید نظارت بر بازار مرغ گرم در استانهای شمالی کشور، تصریح کرد: نیروهای متخصص دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی و همین طور دفتر امور طیور وزارت جهاد کشاورزی در بازدیدهای انجام شده از مرغداری های استانهای شمالی، با مرغداری هایی مواجه گشتند که سن گله آنها بیش از سن مصوب بود و گاهی تا ۶۳ روز می رسید؛ این واحدهای متخلف به تعزیرات معرفی گشتند.
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی افزود: از شروع طرح تشدید نظارت، حدود ۹۶ هزار و ۳۷۳ مورد بازرسی در عرصه مرغ در سراسر کشور انجام شده که ۱۸ هزار و ۵۹۰ پرونده به تعزیرات معرفی شده است.


منبع:

1402/03/04
12:58:06
5.0 / 5
342
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
گل چرم