طلای جهانی به چراغ قرمز فدرال رسید

طلای جهانی به چراغ قرمز فدرال رسید

گل چرم: قیمت جهانی طلا امروز چهارشنبه ثابت بود برای اینکه سرمایه گذاران منتظر آخرین جلسه سیاستگذاری فدرال رزرو برای سرنخ های تازه در مورد زمان شروع کاهش نرخ بهره بانک مرکزی آمریکا بودند.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، هر اونس طلا حدودا بدون تغییر به ۲۳۲۹ دلار و ۶۶ سنت رسید. قیمت طلای آمریکا با ۰.۲ درصد افزایش به ۲۳۳۸ دلار و ۷۰ سنت رسید.
ادوارد میر، تحلیلگر مارکس اظهار داشت که بازار طلا چند هفته ای است که ثابت بوده و در بازه محدودی قرار دارد و افزود که قیمت شمش ممکنست اواخر امسال افزایش یابد.
جروم پاولپیش از انتشار صورتجلسه فدرال رزرو اظهار داشت که ایالات متحده در «مسیر کاهش تورم» است، اما سیاستگذاران پیش از کاهش نرخ ها به داده های بیشتری نیاز داشتند تا تأیید کنند که قرائت های ضعیف تر اخیر تورم تصویر دقیقی از این مساله ارائه می کند. موضوع دیگر برای سرمایه گذاران، داده های استخدام و مطالبات بیکاری هفتگی است که مقرر است منتشر شود و گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی که مقرر است روز جمعه منتشر شود.
طبق گزارش CME FedWatch Tool، معامله گران هم اکنون با احتمال ۶۷ درصد کاهش نرخ بهره فدرال رزرو در ماه سپتامبر قیمت گذاری می کنند. نرخ بهره پایین تر، هزینه فرصت نگهداری شمش بدون بازده را می کاهد.
طبق گزارش رویترز، در همین حال، یک نظرسنجی در بخش خصوصی نشان داد که فعالیت خدمات چین با کمترین سرعت در ۸ ماه گذشته گسترش یافته است و اعتماد به پایین ترین سطح چهار ماهه در ژوئن رسیده است.
دربازار سایر فلزات ارزشمند، نقره با ۰.۳ درصد افزایش به ۲۹.۶۰ دلار در هر اونس رسید، پلاتین با ۰.۶ درصد افزایش به ۹۹۶ دلار و ۷۰ سنت رسید و پالادیوم با ۰.۵ درصد کاهش به ۱۰۱۶ دلار و ۳۴ سنت رسید.
منبع:

1403/04/13
10:23:30
5.0 / 5
119
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
گل چرم