عرضه مستقیم كالا در نمایشگاه های طرح ضیافت بعلاوه قیمت

عرضه مستقیم كالا در نمایشگاه های طرح ضیافت بعلاوه قیمت

گل چرم: رئیس اتاق اصناف تهران از عرضه مستقیم كالاهای اساسی و مورد نیاز مردم در ماه مبارك رمضان در نمایشگاه های طرح ضیافت آگاهی داد و اظهار داشت: این نمایشگاه ها بزودی در پنج نقطه تهران برگزار شده و كالاهای اساسی همچون برنج، شكر، روغن، گوشت مرغ و گوشت قرمز و… با نرخ مصوب عرضه خواهد شد.


قاسم نوده فراهانی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: در جلسه اخیر هیأت وزیران سوژه برگزاری نمایشگاه های طرح ضیافت مطرح و مصوب شد و نهایتاً آنرا به اتاق اصناف اعلام نمودند و ما باز گفته ایم كه اگر كالاهای مورد نیاز برای عرضه را با نرخ مصوب و قیمتی پایین تر از آنچه در بازار وجود دارد، برای ما تأمین كنند مشكلی برای برگزاری این نمایشگاه ها نداریم.
وی اضافه كرد: این نمایشگاه ها مقرر است در پنج نقطه تهران همچون مصلی، بوستان گفت و گو، خاوران، بوستان ولایت و نمایشگاه بین المللی تهران اجرا شود و برای تأمین كالاهای مورد نیاز باز با وزارتخانه های جهاد كشاورزی و صنعت، معدن و تجارت مذاكره كرده ایم تا بتوانیم با همكاری آنها این كار را آغاز نماییم.
رئیس اتاق اصناف تهران افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران آمادگی خودرا برای همكاری با ما اعلام نموده است و برای عرضه گوشت قرمز باز با شركت پشتیبانی امور دام هماهنگی های لازم صورت گرفته است تا خودشان بوسیله ماشین های یخچال دار این محصول پروتئینی را به صورت مستقیم و با نرخ مصوب عرضه كنند.
نوده فراهانی اظهار نمود: اگر كالا برای نمایشگاه ها از طرف وزارتخانه های متولی تأمین شود به راحتی می توان آنها را به نرخ مصوب و پایین تر از قیمت بازار عرضه نمود كه در این راستا محصولی همچون شكر فله ای كیلویی ۳۴۰۰ تومان، برنج كیلویی ۷، ۴۰۰ تومان و دیگر محصولات باز برمبنای مصوبه ستاد تنظیم بازار عرضه خواهد شد. همین طور اگر كالاهای مورد نیاز دیگر همچون خرما را بتوانیم با قیمتی مناسب تهیه نماییم باز آنها را به قیمت ۱۰ تا ۱۵ درصد كمتر از قیمت موجود در بازار ارائه خواهیم كرد.
منبع:

1398/02/22
14:06:06
5.0 / 5
5347
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
گل چرم