رئیس انجمن صنفی كارفرمایی ماشین سازان صنایع غذایی ایران:

كاش ترامپ پنج سال دیگر رئیس جمهور بماند!

كاش ترامپ پنج سال دیگر رئیس جمهور بماند!

به گزارش گل چرم رئیس هیات مدیره انجمن صنفی كارفرمایی ماشین سازان صنایع غذایی ایران اعلام نمود كه بسیار دوست دارد كه دونالد ترامپ هم در استیضاح احتمالی شكست نخورد و هم برنده انتخابات بعدی آمریكا باشد تا پنج سال دیگر رئیس جمهور آمریكا بماند!


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، مجتبی نائلی كه در كنار رضانورایی، مدیرارشد اجرایی این انجمن در میزگردی درباره بررسی مسائل و مشكلات صنف شان سخن می گفت، در ابتدا ضمن برشمردن برخی مشكلات، از ظرفیت ها، توانایی ها و موفقیت های بزرگ صنعت ماشین سازی صنایع غذایی گفت و اعلام نمود این صنعت خیلی از تولیداتش را حتی به كشورهای اروپایی صادر كرده است.
وی همچنن سیاست تك نرخی شدن ارز را چاره ایجاد رقابت سالم، كمك به تولید داخل و حذف سودجویان و رانت خواران برشمرد و در ادامه اظهار داشت كه آرزو دارد ترامپ پنج سال دیگر بماند! چون صنعت داخلی به خوبی قادر به اداره كشور خواهد بود و تحریم ها سبب اعتماد به توانایی های داخلی می شود و این مورد به رشد اشتغال و رونق تولیدات داخلی خواهد انجامید.
نائلی اظهار داشت: ونزوئلا هم توسط آمریكا تحریم شد و آنجا مردم به فروشگاه ها هجوم آوردند و مجبور بودند برای تهیه غذا به مرزهای مجاور پناه ببرند اما دراینجا خوشبختانه هیچ وقت فروشگاه های ما خالی نشد، به جهت اینكه صنعت غذای ما به مدد همین ماشین سازان یك صنعت قدرتمند است و نیازی هم به خارجی ندارد و این تحریم ها ما را قوی تر خواهد نمود.
رضا نورایی هم ضمن برشمردن بعضی از مشكلات و دعوت از دولتی ها برای حمایت و همراهی بیشتر با بخش خصوصی، بر این نكات صحه گذاشت و تصریح كرد: اگر به سازندگان و تلاشگران واقعی تكیه شود، كشور مشكلات را به راحتی پشت سر می گذارد. نورایی اظهار داشت: سال هاست دولت مردان ما صحبت از رهایی از اتكای به نفت می كنند، ما صادقانه این سیاست را جدی گرفته ایم و در حال كار و تلاش هستیم اما آنها گویی خودشان این سیاست را باور ندارند و طوری برخورد می كنند كه انگار عدم فروش نفت كشور فاجعه بزرگی ست در حالیكه اینطور نیست. نورایی اظهار داشت كه اعتقاد دارد مشكل در فروش نفت كشور فرصت است نه تهدید و ما در كنار هم و اعتماد به تولیدكنندگان داخلی می توانیم از این فرصت برای جهش كشور استفاده نماییم.1398/07/12
14:20:35
5.0 / 5
5483
تگهای خبر: تولید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
گل چرم