معاون وزیر جهاد كشاورزی خبر داد:

عرضه رب گوجه فرنگی در بورس كالای ایران

عرضه رب گوجه فرنگی در بورس كالای ایران

به گزارش گل چرم معاون وزیر جهاد اظهار داشت: رب تولیدی از فرآوری گوجه هایی كه به صورت حمایتی از كشاورزان خریداری شده، در بورس كالا عرضه می شود.به گزارش گل چرم به نقل از سازمان مركزی تعاون روستایی، حسین شیرزاد از عرضه رب گوجه فرنگی در بورس كالای ایران اطلاع داد و اظهار داشت: رب حاصل از گوجه فرنگی هایی كه به صورت حمایتی از كشاورزان خریداری شده، در ایام آتی توسط سازمان مركزی تعاون روستایی، در بورس كالای ایران عرضه خواهد شد.
این مقام مسئول توضیح داد: در سال جاری، سازمان مركزی تعاون روستایی ایران به منظور جلو گیری از ضرر و زیان گوجه كاران و تعدیل قیمت این محصول به نفع تولید كنندگان و مصرف كنندگان، با مجوز وزارت جهاد كشاورزی و كارگروه تنظیم بازار كشور اقدام به خرید حمایتی گوجه فرنگی مازاد نیاز بازار كرده است.
شیرزاد اضافه كرد: این محصول بعد از فراوری در كارخانجات رب سازی معتبر كشور و تبدیل به رب گوجه فرنگی با كیفیت و مطابق استاندارد های ملی و بین الملل، طی روزهای آینده از راه تالار فرعی بورس كالای ایران به متقاضیان عرضه می شود.
وی همینطور تصریح كرد: متقاضیان می توانند از راه كارگزاری های عضو بورس كالای ایران، نسبت به دریافت كد معاملاتی و سپس خرید این كالا اقدام نمایند.


منبع:

1398/08/01
17:10:31
5.0 / 5
4987
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
گل چرم