برگزاری رویداد ملی ایده بازار خوراك و نوشیدنی

برگزاری رویداد ملی ایده بازار خوراك و نوشیدنی

به گزارش گل چرم سومین رویداد ملی ایده بازار خوراك و نوشیدنی با شعار ˮفناوری سلامت، اقتصاد دانش بنیان و توسعه سلامت ملیˮ طی بهمن ماه امسال برگزار می گردد.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، این رویداد با همكاری معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، سازمان غذا و دارو، دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی و بخش خصوصی در محل دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار می شود.

هدف از برگزاری این رویداد، شناسایی و همسو كردن ظرفیت های ناشناخته، در جهت حل مسائل موجود در حوزه سلامت و اقتصاد كشور است.

ایده بازار خوراك و نوشیدنی در تلاش است با شناسایی ایده ها و طرح های برتر این حوزه و هدایت آنها به سمت جامعه سرمایه گذاران كشور، با حمایت مادی و معنوی طرح ها و در جهت تجاری سازی آنها، گامی مؤثر در راه ارتقای سلامت و اقتصاد غذایی كشور بردارد.

ایده پردازان و فناوران می توانند با رفتن به تارنمای رویداد به نشانی http: //food.ideasbazaar.ir، حداكثر تا آخر آذرماه نسبت به ارسال طرح های خود اقدام نمایند.

ایده بازار امیركبیر بعنوان كارگزار رسمی دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، مسئولیت شناسایی و راهنمایی طرح ها به كمیته غذای این دفتر را برعهده دارد.

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج كشاورزی، انجمن صنایع غذایی، ستاد گیاهان دارویی و طب سنتی، اتاق تعاون ایران و بخش خصوصی كشور، حامیان این رویداد هستند.1398/09/17
21:19:37
5.0 / 5
5235
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
گل چرم