نظارت بر بازار محصولات خوراكی تشدید شد

نظارت بر بازار محصولات خوراكی تشدید شد

به گزارش گل چرم مدیر نظارت و بازرسی اتاق اصناف ایران از آغاز طرح تشدید نظارت بر زنجیره تولید و توزیع محصولات خوراكی و آشامیدنی در كشور اطلاع داد.


بهنام نیك منش در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: علیرغم اینكه وزارت بهداشت متولی بحث بهداشتی و درمانی است با همكاری صورت گرفته در سطح بازار نظارتمان را تشدید كرده ایم و با ابلاغیه ای به اتاق های اصناف سراسر كشور، طرح تشدید نظارت بر زنجیره تولید و توزیع محصولات خوراكی و نوشیدنی شروع شده است.
وی با اشاره به اینكه در این طرح از مبادی تولید تا خرده فروشی محصولات خوراكی و آشامیدنی تحت نظارت و تشدید بازرسی قرار می گیرند، تصریح كرد: بازرسان اتاق های اصناف با همكاری وزارت بهداشت، سازمان های صنعت، معدن و تجارت استانها و تعزیرات با گشت های مشترك رصد، كنترل و نظارت بر اقلام مواد خوراكی و آشامیدنی را انجام می دهند.
مدیر نظارت و بازرسی اتاق اصناف ایران خاطرنشان كرد: در ابلاغیه صورت گرفته به اتاق های اصناف سراسر كشور قید شده كه به تمام اتحادیه ها و صنوف تاكید كنند كه اقلام عرضه شده بخصوص محصولات خوراكی و آشامیدنی را باید حتما از شركت های پخش معتبر، رسمی و نام و نشان دار تهیه كنند.1398/09/23
17:30:20
5.0 / 5
5229
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان گل چرم
گل چرم