مدیرعامل بورس كالا اعلام كرد:

راه اندازی معاملات آتی در بورس كالا

راه اندازی معاملات آتی در بورس كالا

به گزارش گل چرم مدیرعامل بورس كالای ایران اظهار داشت: راه اندازی معاملات آتی و گواهی سپرده كالایی بر روی زیره سبز و پسته در كنار زعفران، كمك شایانی به صادرات و تجارت شفاف این محصولات كرد.


به گزارش گل چرم به نقل از بورس كالای ایران، حامد سلطانی نژاد در پیام نوروزی خود اعلام نمود: سالی كه گذشت برای بازار سرمایه و بورس كالا نیز آزمون های سختی را به همراه داشت كه به فضل و یاری پروردگار و یاری همه فعالان بازار توانستیم از آن با روندی رو به رشد عبور نماییم. وی ادامه داد: باوجود شرایط ركودی كشور ارزش معاملات بورس كالا در سال ۹۸ به ارزش معاملات در سال ۹۷ نزدیك شد و ارزش معاملات بازار فیزیكی رشد قابل توجهی را تجربه نمود.
به گفته سلطانی نژاد، در سالی كه گذشت راه اندازی معاملات آتی و گواهی سپرده كالایی بر روی زیره سبز و پسته نیز افتتاح شد كه در كنار زعفران سه گانه محصولات مهم كشاورزی را شكل دادند كه كمك شایانی به صادرات و تجارت شفاف این محصولات راهبردی كشاورزی كشور است. امیدواریم ساماندهی بازار محصولات كشاورزی كشور در سال های آتی نیز با ورود محصولات جدید ادامه یاید.
وی اشاره كرد: حركت رو به جلوی بورس كالای ایران باوجود شرایط خاص كشور و جنگ اقتصادی كه به كشور عزیزمان تحمیل شده است در سال قبل ادامه یافت و امیدواریم سال ۹۹ نیز سالی پربار و توام با حركت رو به جلو را تجربه نماییم.


منبع:

1399/01/04
21:06:14
5.0 / 5
4557
تگهای خبر: بازار , تجربه , صادرات , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
گل چرم